Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J69o71s64e42f 81K56l72i71m66o53s21z
Ještě Vám chci pochválit ilustrace. Zuzanka opravdu umí (a myslí), kolikpak jí je? A pokud jde o návrat do normálu, povahou rozhodně nejsem pesimista, ale jsem starší ročník a jak to tak vidím, bojím se, že žádný normál už nikdy nebude.
V89e91r43o51n15i28k17a 58V28o52j12á37č76k16o39v12á
Děkujeme za pochvalu. Zůze je 13, učí se od první třídy doma a je to hodně vyzrálé stvoření. Prozradím vám ještě, že na ilustrace ráda maluje něco, co není vidět. Našel jste včera na obrázku s mercedesem sovu???:)
I85v29a71n20a 30L89a86n30c92e
Pokud se přestane testovat, tak se budou počítat pouze lidé s příznaky a opravdu nemocní. Nebudou se honit lidé, kteří měli test "pozitivní", tudíž jsou bez příznaků a počítají se do statistik a tyto statistiky se používají k zastrašování. Stále opakuji, moje kolegyně a můj kolega byli nemocní, nikdo z nás nebyl testován. Vnučka ve škole, žádné testy, i když byla nemocná a měla horečku a u lékaře, testy dělat nebudeme, jenom na vaše výslovné přání. Nikdo si to nepřál, takže žádné testy. Nedávno měla kašel a rýmu, učitelé: to má v této době spousta dětí. Alergie, nechte ji doma. Testování na dětech v žádném případě.
- Počet článků 72
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 388x
My, Češi, byli na jaře „best in covid“, od podzimu jsme tím velkým průšvihem pro změnu my. Konečně nejsme malí a bezvýznamní! Nemůžu podat objektivní, sociologickou sondu, protože jsme s rodinou prakticky už rok zavření doma. V chaloupce na jihu Čech, kam jsme se před 15 lety přestěhovali z Prahy.
Můžu jen napsat, jak tuto bezesporu významnou dějinnou etapu prožívám já.
Úžasnými ilustracemi můj deník provází naše 13 letá dcera Zůza.


















