Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

petr66

26. 2. 2009 20:38
Pane Vébr

 Zde se s takovými články neprosadíte. Ukazujete na lidi co s morálkou nemají nic společného, ale jsou ve správné straně. Nemyslím, že zde budete příspívat nějak dlouho,

0 0
možnosti

oldiess

26. 2. 2009 20:06
Skvělej článek a škoda, že tak nějak zapadnul

Snad mohl být trošku stručnější, těžko říct. Nebo je to taky všem už kolem Liberce jedno. Takže pochvala ještě aspoň ode mě.

0 0
možnosti
LWR

líný workoholik resurrection

20. 2. 2009 11:47
Bohužel

nic než pravda:-/     R^R^

0 0
možnosti
T

tromi

20. 2. 2009 10:40
tomu se říká demokracie

a všichni jsme to chtěli

0 0
možnosti
FP

MudaFuka

20. 2. 2009 9:56
bleju na stejny wlne;-)

karma

0 0
možnosti
DO
  • Počet článků 37
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 5757x
Soukromý zemědělec. Spolupracovník / "agent" TV Nova v kauze gangu šibalů z Vysočiny. Tvůrce golfového hřiště Ještěd. Jsem obětí konkursní mafie. Spolupracovník investigativního týmu Natvrdo (z toho důvodu tato fotka - po dohodě s redakcí).


www.alesvebr.cz

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.