Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J45i94n56d56ř67i48c40h 20Z14e62t47s97k42y
Začínám si přát, aby to ten Drahoš dostal. Aby se ti, co ho budou volit, příště vyvarovali takových experimentů. Bohužel nás
nečeká nic dobrého a Drahoš to již predikoval, jen spousta tupounů na to jaksi nechce slyšet. No budete se divit.
M78a97r41e66k 90V91a78l82i67č46e82k
operovat v diskuzi slovem "tupouni" = zrejme volici pana Drahose jen dokazuje to, v jakem moralnim stavu je spolecnost po petiletem volebnim obdobi cloveka, ktery se zastitoval tim, jak narod sjednoti
konkrétní dukaz neuskutecneni tohoto zameru jste podal sam svym slovnim oznacenim "tupouni"
i Vase chovani v diskuzi je pro me duvodem volit pana Drahose, se Zemanem uz jiste - ne dobre zkusenosti - mam(-e)
J34i44ř55í 84P56o30k51o87r80n51ý
Souhlasím s Vámi. Příliš fantazírujete...
M16a42r88e73k 25V83a34l86i74č74e28k
a to se v Cesku nesmi, Jiri? nechme kazdemu jeho vlastni predstavy o prezidentovi a jeho vlastni volbu kandidata
dekuju za precteni meho blogu
O55d62s64t37r78a18n82ě40n45ý 36U76ž58i73v32a33t91e54l
M63a82r21e59k 26V90a71l65i52č92e75k
doplnil jsem si, dekuju za pomoc. a doplnil jsem si i nazor na Vas, Karle
dekuju za cteni a preju radostne dny
M18a53r95t92i70n 64K77r80a90l
Mám to stejně jako vy, ale po přečtení titulku jsem byl připraven na nejhorší. 
Byl jsem Pavla Fischera. A zase možná budu. Příště, až vyzve prezidenta Drahoše.
D25a50n90a 90M78a33š91k63o67v39á
Šmarjá, Marku, měl jste mě málem nadpisem na svědomí. Rychle jsem prolítla zbytek a teď si to dám znova:-)
M71a91r71e36k 25V16a32l90i39č83e86k
klid, Dano, v hlave vsechno v poradku, to jen duse se zatetelila...
diky za cteni
J54a51n 11A97n86d70r51l12e
Marku
, jen doufam , ze nam ta radost nejakou dobu vydrzi....
M80a75r42e81k 37V51a83l27i74č71e11k
radost z toho, ze se lidi umej chovat, vydrzi hodne dlouho, Jane
radostny dny preju
M17i95c48h19a97l 84Š49r95o61u34b53e84k
Bohužel spousta (38 %) lidí vidí za slušností slabost...
M54a95r15e95k 48V88a80l45i30č21e64k
ale zbytek ne, Michale!!!
dekuju za cteni a radostny dny preju
O57n95d58ř89e98j 72M32a15r26e67k
Kéž by bylo všechno tak jednoduché jako Vaše úvahy. Ale obdivuji Váš optimismus, bude ho třeba v prohlubující se totalitě. Snad to nebude zase dalších 50 let.
R36a89d87e84k 31C55o44u37f93a36l
Marku, kéž bys stejný titulek nemohl napsat po druhém kole
M79a94r40e89k 23V48a93l50i32č39e29k
Radku, je to v lidech a jejich pranich. jak budou ve druhem kole volit je jen a jen na jejich citu a rozhodnuti. uvidime
dekuju za cteni a radostny dny preju
M37a27r71e26k 92V89a16r84o67u98s
Po přečtení mi jaksi unikl smysl a důvod, ze kterého má autor radost ohledně vítězství M.Zemana, jak píše v úvodu.
M56a31r86e31k 15V70a14l76i27č86e76k
Marku, dobry den. v headlinu jde o souveti. obe vety jsou vetami oznamovacimi - "Milos Zeman vyhral" je vetou prvni a "a mam velkou radost" je vetou druhou. nesouvisi ale spolu


















