Ztracená generace ?!
Být mladým člověkem, který by mohl skály lámat a neokusit vůbec, jaký je to pocit chodit do práce, musí být pro většinu z nich asi frustrující, ale nedá se to paušalizovat. I zde je třeba rozlišovat, určitě jsou mezi nimi nefachčenkové s tuleníma rukama, kteří nebudou dělat, ani kdyby jim někdo tu práci přinesl až do domu, dále je určitě mezi nimi nemalé procento rozmazlených fracků novodobých zbohatlíků, kteří ale na rozdíl od těch, kteří by pracovat chtěli a nemohou sehnat místo mají peněz jak šlupek a jenom opruzují .
Podle Mezinárodní organizace práce bylo koncem loňského roku na světě bez práce 81 milionů mladých lidí, tak to už je opravdu slušná porce, bohužel výhledy do budoucnosti nejsou růžové, čili ani světová sociální demokracie to nespasí a počet bude geometricky narůstat.
Co z toho plyne pro společnost, tato skupina je časovanou náloží ve věci kriminality všech druhů trestných činů, aby si jakýmkoliv způsobem zajistila finanční prostředky, především na drogy, hazard a chlast, jelikož nudu zabíjejí vším možným, jen ne smysluplně. Bohužel tím ruku v ruce jde i rozvrácenost rodin, dočetl jsem se , že plné dvě třetiny dětí se setkávají v rodinách s násilnostmi, což zase pramení ze stresu dospělých jak uživit rodinu, je to prostě začarovaný kruh a mám pocit, že už to obyvatelstvu zeměkoule začíná přerůstat přes hlavu a společnost začíná být bezradná a nikdo zatím nepředložil a jsem přesvědčen, že v dohledné době ani nepředloží ucelený komplex řešení tohoto stavu. Vždyť takový nárust nemocí psychiky, jaký je celosvětově zaznamenán se musí projevit jak ve vzájemných rodinných vztazích, tak v mezilidských všeobecně.
Asi někteří budou donekočna omílat, že kdo chce pracovat, místo si najde. Není to tak jednoznačné, jsou určité regiony, kde o práci nezavadí ani zkušení praktikanti, natož mladí lidé po škole, mentorovat, že by lidé měli za prací jezdit je rovněž pochybné, za chvíli by za prací jezdilo celé Česko, jedni by jezdili za prací z východu na západ, další zase ze severu na jih a při vzájemném míjení by se mile, hřejivě a lidsky zdravili. Navíc jenom blbec by se stěhoval za prací, když by neměl zaručenou práci na dobu neurčitou, jelikož by opustil své pracně budované zázemí.
Jsem zvědavý na zmutovanou Nečasovu trojkoalu, jak zajistí oněch slibovaných 250 tisíc pracovních míst, to je zase smlouva s občany jak blázen. To, že se Evropou žene vlna stávek a demostrací, tomu se může divit jenom blázen, jenom aby ta vlna nedosáhla síly tsunami. To, že demonstrující mají pradu v tom, že krizi ať zaplatí banky a spekulanti je nabíledni, každý bojuje sám za sebe, například od stávky ve Španělsku se zapojilo deset milionů lidí, což je polovina populace v produktivním věku, já nevěřím, že krizi způsobilo těchto deset milionů lidí, samozřejmě na druhé straně zase ubekují podnikatalé, kterým se nelíbí fakt, že příjdou o většinu daňových úlev a hlavně zvýšení daně z příjmů .
Já sám osobně ještě nevím, co všechno si pořídím za zvýšený důchod o 371 korun měsíčně, asi si koupím luxusní hotel a nebo pojedu na cestu kolem světa, nebo se ze mě stane strýček Skrblík a budu skákat šipky do kovových mincí v sýpce na obilí. Slyšel jsem , že zástupci družení důchodců za šťastné umírání vyšle do ptačí akademie delegaci, která za všechny důchodce uctivě poděkuje zmutované trojkoale, jak ji záleží na lepších zítřcích důchodců a na poděkování vůbec nebude mít vliv, že sice důchody se zvýší o 371 korun měsíčně, ale náklady na výdaje za základní životní potřeby stoupnou o tisíc korun měsíčně, to je opravdu krásná a milá vyváženost.
Václav Vrána
Za vším hledejte Bakalu

Já jsem si pořád říkal, komu jsou asi trnem v oku moje příspěvky a ejhle, vlastníkem tohoto totalitního blogu ja soudruh Bakala, to je ten , co i bez plastiky vypadá jak Quasimodo před biřmováním. Tak blogujte tajtrlíci, blogujte a přitom si myslete, jak můžete svobodně žvanit, cha,cha, to jsou ale para Doksy. Do hajzlu s tímto zkorumpovaným státem.
Václav Vrána
Korupce kvete za každého režimu.

Tolik aprílové srandy s drolením a sjednocováním Veřejných šašků už jsem opravdu dlouho nazažil a tak opravdu stojí za to se k tomu vyjádřit, jem zvědavý, co z toho vyleze, jestli o velikonocích předčasné volby a nebo se Bárta a nebo Huml s Kočí najdou jako mrtvoly na dně Orlické přehrady.
Václav Vrána
Dřevěná kniha a nebo dřevěná hlava?

Kdyby o tom byla napsána divadelní hra, tak by to byla ještě zajímavější otázka, než "být či nebýt?" Vypadá to, že zmutované vládní trojkoale a jejím ministrům už nejen vypadávají vlasy, ale i rozum z hlavy. Protože chystaný tunel na lesy ČR je zcela bezprecedentní.
Václav Vrána
Panenské Břežany a dotace z EU.

Tak hladinu vařejného mínění zase rozdělil na dva nesmiřitelné Tábory informace, že mladý Heydrich sežene peníze z EU na opravu zámku v Panenských Břežanech, tak jsem se rozhodl, že se k tomu rovněž vyjádřím a přispěju jedním pytlem do mlýna.
Václav Vrána
Rekvalifikace soudců

Myslím si, že není kontroverznější státní oddělení, než státní moč, reprezentovaná soudci a potažmo státními zástupci. To, co vyvádí soudní mafie, složená z bývalých komunistických nomeklaturních kádrů nemá obdoby a proto je nutné, aby se tito proradní šaškové rychle rekvalifikovali, aby už konečně bylo možno řící, no vida, konečně už respektují právo.
Další články autora |
Poslala manželce zprávu, že jsme milenci. Sekal jsem ji do hlavy, vypověděl primář
Šokující detaily mimořádně brutální vraždy dnes zaznívají u Krajského soudu v Plzni, kde stanul...
Tomahawky z ponorky, „drtiče bunkrů“ z B-2, zasypané vchody. Co ničilo jaderný Írán
USA zdevastovaly íránský jaderný program a jaderné ambice Teheránu jsou nyní v troskách, uvedl...
Advokát Prouza spáchal sebevraždu. Nechal po sobě dopis na rozloučenou
V sobotu spáchal sebevraždu renomovaný padesátiletý advokát a bývalý českobudějovický soudce Daniel...
Rudé prádlo a finta se třpytkami. Strip klub v Charkově nabízí show i útěchu
Když si dvacetiletá Lisa na svou směnu ve striptýzovém klubu v ukrajinském Charkově obouvá boty na...
Sláva v Přešticích. Na svatbu komtesy z rodu Černínů přijel i belgický král
Své ano si v Kostele Nanebevzetí Panny Marie v Přešticích řekli v sobotu v poledne osmadvacetiletá...
Nehoda čtyř aut na D10. Jeden z řidičů zkolaboval, řízení chtěl převzít spolujezdec
Nehoda čtyř aut uzavřela v pondělí ráno dálnici D10 z Prahy do Turnova. Vozovka je neprůjezdná v...
Začínám psát Rychlé šípy. Vyšel druhý svazek deníků Jaroslava Foglara
Skautská nadace Jaroslava Foglara ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros vydala druhý svazek...
Do Česka vstoupily první bouřky, odpoledne je doprovodí silný vítr
Do Česka vstoupily první bouřky. Přicházejí od západu a podle meteorologů zatím nejsou nijak silné....
Írán pokračuje v popravách. Zlikvidoval dalšího muže za spolupráci s Mosadem
Sledujeme online V posledních týdnech íránský režim odsoudil k smrti řadu lidí, které obvinil ze špionáže pro...

Prodej byt 2+1 s balkonem - Havířov-Podlesí, Okrajová
Okrajová, Havířov - Podlesí, okres Karviná
2 590 000 Kč
- Počet článků 432
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1072x
momentálně publikuji články osobním pohledem na život v reálném socialismu před sranda prčem, kdo má rád humor, může si počíst.