Diskuse
Bože to je blb!
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MT
M19i86r85e61k 94T50u46r78e21č64e70k
19. 11. 2012 4:17
No a to rekl nejaky kandidat na prezidenta ?
Ale vzdyt je to vyborny napad !
4
1
možnosti
VM
V11a77c69l62a89v 20M50a19c60h
19. 11. 2012 2:31
No jo, to sem asi mel, omlouvam se, ja byl tak konsternovanej, kdyz sem to visel, ze sem rychlejs psal nez myslel.... http://www.stream.cz/video/664160-tomio-okamura-zd...
4
2
možnosti
VM
IN
I63v72a93n 89N92o98v59á35k
19. 11. 2012 2:21
A kdo vás čím konkrétním rozčílil. Ne každý je telepat či sleduje to samé co vy či ho rozčílí to samé co vás.
4
0
možnosti
- Počet článků 46
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1517x


















