Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

FH

Bouše

25. 7. 2012 20:20
Pokud jde o tu navigaci,

v podstatě jde jen o neschopnost správně ji nastavit parametry. :-)

0 0
možnosti
EN

mujercita

25. 7. 2012 19:55
Já bych řekla,

že je to kvantitou. Nevycházejí jedny noviny denně plus extra nedělní příloha, každý den musí být každý zpravodajský server plný zpráv a každá rubrika se musí nejmíň dvakrát za den obměnit, protože lidi prostě musejí přijít a koukat na reklamy okolo článku. Takové ty oddechové rubriky a la životní styl, vztahy, bulvár, lidi čtou v pracovních pauzách a odpoledne u kafe, když jsou utahaní a nechce se jim zrovna zamýšlet se nad nějakými zásadními událostmi, prostě oddechovka. Jenže co tam pořád psát, dvakrát denně 365 x za rok? Banality prostě zaplácnou místo, aby to nevypadalo prázdně a mrtvě, a nakonec splní svůj účel, lidi si to přečtou a pak se přijou do diskuse rozčílit, jaká to byla blbost, a čtenost vesele stoupá.

1 1
možnosti
  • Počet článků 46
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1517x

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.