Diskuse
Ano, degenerujeme....
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Bouše
Pokud jde o tu navigaci,
v podstatě jde jen o neschopnost správně ji nastavit parametry.
mujercita
Já bych řekla,
že je to kvantitou. Nevycházejí jedny noviny denně plus extra nedělní příloha, každý den musí být každý zpravodajský server plný zpráv a každá rubrika se musí nejmíň dvakrát za den obměnit, protože lidi prostě musejí přijít a koukat na reklamy okolo článku. Takové ty oddechové rubriky a la životní styl, vztahy, bulvár, lidi čtou v pracovních pauzách a odpoledne u kafe, když jsou utahaní a nechce se jim zrovna zamýšlet se nad nějakými zásadními událostmi, prostě oddechovka. Jenže co tam pořád psát, dvakrát denně 365 x za rok? Banality prostě zaplácnou místo, aby to nevypadalo prázdně a mrtvě, a nakonec splní svůj účel, lidi si to přečtou a pak se přijou do diskuse rozčílit, jaká to byla blbost, a čtenost vesele stoupá.
- Počet článků 46
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1517x


















