Ta naše kotlina Česká
Ucast kontroluji soudruzi: Grebenicek, Neoral a Paroubek. Miru zdar.
Příliš se toho v této zemi od těch dob nezměnilo. Železná opona byla sice stržena ale zůstala jiná. Mentální. V hlavách většinové populace. Umně živená médii zvoucími si do studií představitele těch nejzločinnějších ideologií s nimiž si moderátoři povídají jakoby nic. Třeba se příště dozvíme jak Filipovi roste úroda na zahrádce. Vsjo normalno. Živená překroucenými, stokrát profiltrovanými informacemi. Není divu. Takzvaná novinářská fakulta byla přímo promořena STB a KGB. Stačí nahlédnout do zpráv a diskusí pod články na nejvíce navštěvované české stránce což je Seznam aby to člověku jenž není indoktrinován došlo v jakém hnusu se lze brodit. Nóva by se mohla z fleku přejmenovat na 9/11 Moore TV. Její zprávy jakoby psal právě on. Regály s novinami se sice prohýbají. Ale ty kilogramy papíru jsou naplněny chvalozpěvy na Gotta a na jiné gaunerské exponenty bývalého režimu a bláboly poslední novinářské garnitury pro své opilecké čtenáře. Nic jiného. To prázdno v hlavě většinového Čecha jemuž se přizpůsobil místní rudý kapitalismus je vyplňováno dezinformacemi. Dezinformacemi o Iráku a Izraeli. Lžemi o USA. Což je snad v tomto státě až geneticky podmíněno. Nepravdami o nás samých. Již zbývá jen vytáhnout osvědčeného Amerického brouka, který lozí ještě v mnoha Českých hlavách. Třeba některý současný komunistický miliardář, agent STB a podnikatel jakých máme mnoho, vymyslí nějaký speciální antimandelinkový spray s obrácenou US vlajkou na obalu do každé rodiny. A když ne. Natisknout plakáty a kontrolovat účast je ještě jednodušší. Kolik toho nasbírá Tamáš s Májíčkem? Překročí plán?
Miroslav Václavek
Jděte s tou vaší Čechií konečně už někam...
A tak nám začaly opět hry olympijské, kdy národy dmou se hrdostí nad svými gladiátory a pějí se hymny v obývácích i po hospodách.
Miroslav Václavek
Tomio Okamura, Konrád Henlein dneška
Včera byl Nový rok, tedy den, kdy se k národu se svými poselstvími, tu lepšími a zde zase horšími, obracejí ti, které platíme ze svých daní, aby spravovali tuto zemi k co možná nejlepšímu jejímu obrazu.
Miroslav Václavek
Povolební manuál na to, jak se zbavit vší v českém kožichu
Ano, povolební situace je taková, že ji nelze nazvat jinak než tak, že si český volič dle známého přísloví, nasadil vši do vlastního kožichu.
Miroslav Václavek
Viděl jsem to porno
Aneb, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu morálky a pokrytectví, které se káže, až se ucho s nádobou vína utrhne...
Miroslav Václavek
Drogy a já, aneb veselé historky z kolonoskopie!
Že se brzy smráká, píši vám tento příběh a tento příběh je pravda, ať mi visí, jestli jsem vám lhal!
| Další články autora |
Galerie: Tramvaje ze Škody míří do Itálie i Německa. Takhle vypadají české vozy pro Evropu
Většina Čechů zná tramvaje Škoda především z pražských ulic nebo z dalších krajských měst. Jen...
O solitérech v Praze. Některé stavby jsou jako pěst na oko. Třeba panelák v Braníku
Kdo viděl film Tam na konečné z roku 1957, pravděpodobně ho zaujalo nejen zpracování v duchu...
Záhadné schody v Kunratickém lese mají vysvětlení. Sloužily při šlechtických honech
V srdci Kunratického lesa chátrají podivuhodné schody, které vedou „odnikud nikam“. Před bezmála...
Provoz metra na části linky C přerušen. Na Hlavním nádraží zemřel člověk pod soupravou
Provoz metra na lince C je v pondělí dopoledne přerušen mezi stanicemi Florenc a Pražského...
Kam v březnu v Praze zdarma? 7 tipů od poslechovky po pochod ve Stromovce
Vybrali jsme sedm pražských akcí zdarma – koncerty, festival, výstavy i přednášky, které můžete...
Hákový kříž zmizel z mariánského sloupu na Staroměstském náměstí. Po vandalovi policie pátrá
Pracovníci specializované firmy odstranili z mariánského sloupu na Staroměstském náměstí v Praze...

Akční letáky
Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!
- Počet článků 757
- Celková karma 22,73
- Průměrná čtenost 2633x
Celková čtenost od založení blogu: 1 983 024



















