Diskuse
Konečně komunismus!?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
L42u48b74o50š 74C23h61l61u17m10s88k80ý
Tady se člověk dozví věci. Ještě mně v tom blogu chybělo, že nakonec Babiš znárodní Agrofert, když teda ten komunismus.
B87o77h49u82m12í20r 94Š17i73m26e18k
Radio Jerevan:
Dotaz: Budou v komunismu peníze?
Odpověď: U někoho budou, u někoho nebudou.
A stejně tak někdo bude mít fabriku a někdo ji mít nebude...
R43o91b38e98r76t 27B24a37r74t66o53š
Premiér pochází z toxického prostředí komunistických Podniků zahraničního obchodu, kde se spolupráce s StB předpokládala automaticky, mentalita byla urvat co nejvíc peněz a posty jsou nade vše, neboť se mohu dostat na Západ. A v tomhle chudák duševně jede dál. Akorát za kapitalismu dostal ještě větší příležitost.
M41a17r42t80i15n72a 41M14o22u55d71r31á
To mu fakt nezávidím... jak to bez té StB mohl skoro tři desetiletí vydržet?
B40o70h66u98m24í57r 88Š87i55m67e31k

Jo, připravují nás na komunismus! Zdravotnictví máme zadarmo, jízdné už za půldarma, teď přijde na řadu nejspíše pivo... Pak bude všechno zadarmo... Pokud to bude!
L65u17b82o84š 61C83h89l84u60m16s30k34ý
Nejdříve přijde na řadu nepodmíněný příjem. To už v některých vyspělejších západních demokraciích zkoušejí zavádět.
Š18t74ě69p38á89n 43B42i22c95e86r30a
Babiš ani Zeman nejsou dokonalí. Volil jsem oba, protože to byla podle mého soudu, možná i bohužel, ta nejlepší volby z toho, co leželo na pultu politické samoobsluhy. Zeman je sice samolibý a pomstychtivý, ovšem v politice se orientuje jako málokdo a neohýbá hřbet před Bruselem. Drahoš by byla loutka. Stejně jako podepsal pamflet vědců vyzývající k přijímání migrantů, tak by se přizpůsoboval tlakům Západu a volil by buď kompromisy nebo rovnou jateční porážku. Babiš nepřipouští přístup zákulisních mafiánů a lobbistů k rozhodování o státních penězích. Takový Dalík by si dneska neškrtnul. Ty dotace, které dnes čerpá, by dostal tak jako tak i kdyby v politice nebyl. Jen by musel právě těm, kteří ho dnes terorizují vysolit 12% úplatků. To si nevymýšlím. Sám tím v TV zdůvodnil svůj vstup do politiky. Ono z dotací ve výši 2 mld to dělá 240 mio. To v účetnictví udělá pořádnou díru, která se těžko zaslepí. Protože určitě nebyl sám, dokazuje to, jakým způsobem za jeho předchůdců fungovaly finanční úřady. Díky změně k lepšímu máme téměř vyrovnaný státní rozpočet, i když se rozhazuje mnohem víc, než bych si sám přál.
J17i68ř16í 59B25e23r26á76n64e84k
Toho Zemana bych pochopil, ale Babiše? To mi hlava nebere. Nicméně je to vaše svobodné rozhodnutí a máte na tuto volbu právo, přestože s ní bytostně nesouhlasím...
T49o20m25á96š 89B55r51y38k65n85a69r
Jasně, velkoprůmyslník a velkopodnikatel s miliardovým jměním bude prosazovat komunismus
ale jo, jako vtip dne docela dobrý
M33a50r42t90i48n87a 60M97o22u35d18r69á
Očividně vůbec nevíte, co je komunismus.
Oligarcha nás k němu dovede jen těžko, byl by sám proti sobě.
J29i62ř77í 91J77i39r69o47u89d52e68k
,,Konečně komunismus!?"
To jako že všichni všechněm všechno dáme, a všichni všechno budem mít dohromady
,,Von teda každej izmus je v jádru svinstvo, jen ta troška tý ,,ie" se dá, sem tam, trochu snýst"(J.W. v rozhlas.silvestru r. 68
)
P32e35t58r 23K91o52r85e69c66k30y
ano,ano asi dnes po vašem blogu ani neusnu, už jsou zase tady ...
M43i46l45o64š 26D34v74o38ř26á66č71e23k
Tak nejdrive tu byl jeden, NEUMETEL1, co si zalozil zivnost na tom byt komunista.
Ted je druhy, NEUMETEL2, co si zalozil zivnost na tom byt antikomunista.
Prinos pro lidi sestavil rovnici NEUMETEL1 = NEUMETEL2
J11o55s76e37f 77S59l60a35v26í32č43e97k
Víte madam co je zajímavé? Neznám žádného klasika, který by jako první o sobě prohlásil, že je spisovatel. Řada lidí si myslí, že je něčím a přitom ostatní si myslí něco naprosto jiného.
P73e68t22r 38B46u16r69i49a47n
Tuším, že zrovna Dumas ml. se o to, že je spisovatel soudil a vyhrál. Šlo o první uznání duševního vlastnictví v literatuře v dějinách.
- Počet článků 138
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1702x


















