MK

Tento text beru jako autorovu odpověď na článek pana Nožičky. Který ovšem pod ním neotevřel diskusi a dal tak najevo, že diskutovat nechce.

A ejhle, najednou se objeví v této diskusi a kritizuje autora s odlišným názorem. Jsem sám, komu to připadá zbabělé?

JP

Pane Michale, to není zbabělost, doplň si sám, ale u haxny to nebude problém

JK

S Nožičkovým "nacpu se se svou hloupostí do každého vlákna a nehodící se promažu" mu zdegenerovala diskuze k jeho vlastnímu obrazu tak strašně, že ji nakonec sám vypnul a zbyl jen občasných pár odstavců zlomyslných tlachů. To už je neškodné, jenom přežívání z nějakého kdysi dávno bylo.

JV

Bohužel ale o to více zamořuje diskuze jinde.

MV

Ráno jsem mluvil s rodinou na Slovensku. Nemají radost, ale přezijou, jako přežili Zemana ti, kteří z jeho prezidentování také radost neměli

Důležité ale dnes je, že má radost, titulku i počty přečtení p Nožička. Se mu to pěkně plní a to pie dobře. Lidé se mají radovat.

Foto

Oni mu to vážně dali na titulku, jo? Ti už tam dají opravdu všechno

MM

U nás to nevyšlo, když Babiš tvrdil, že on je pro mír a Pavel pro válku.

Slováci jsou zřejmě méně imunní proti lžím a podrazům.

MB

Třeba si odpovědět - ,"Co to jsou ty nadstandardní vztahy"? Asi vroucná vzpomínka na bývalou, ostudnou manželku. Již jednou podporovala Adolfův fašismus. Nyní opět! Pro změnu ten z Kremlu Chcimíry čeká tolik práce! Dostat teroristy z dějin - Gabčíka a Kubiše. Odsoudit štvavé spisovatele - K. Čapka zejména, o Matce ani nemluvě ...

JZ

Klást přehnaný důraz na jakékoliv volby, výsledky sportovních zápolení apod. je znakem vlastní malosti a ubohost. Já nic neumím, ale hlavně, že to ti naši vyhráli. Sice budu pořád socka, ale alespoň nějaká radost.

JN

Podle této teorie ovšem chodí např. do Masných krámů samé socky (když si vzpomenu na váš někdejší blog o tom, jak jste zapíjeli vítězství amerických volejbalistů dvojitými whiskami).

Foto

Já už jsem to psala, ale nedá mi to. Zde na blogu je určitá skupina lidí, kteří podpoří každou ničemnost, která se kde stane a každého darebáka, který kdekoliv na světě provede nějakou špatnost. A Nožička se stal jejím mluvčím.

Foto

J22a23n 27Š28i37k

8. 4. 2024 8:06

Pan Nožička napsal opět nějaké moudro, že...Jistě je zajímavé a bude i na hlavní straně, aby měli čtenáři a hlavně on radost. Mě stačil ten inteligence plný titulek. Hezký den

OF

Karle, Větvička už je na Haiti a je tam šéfem organizace Ostraváci

proti fašismu.

KT

Jo, kdo jiný může bojovat proti fašismu než Větvička?

  • Počet článků 2975
  • Celková karma 24,26
  • Průměrná čtenost 860x
Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Seznam rubrik