Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ76a20n 37K70y29š88k53a
Velmi dobře napsané, tentokrát bez satiry a o to lepší. Tomu nemůže nic vytknout ani pan Stejskal, Karle. Kéž by se ti pan Horner pokusil odpovědět a aspoň trochu argumentovat: nikoli dojmy, ale fakty. Díky. Mezi námi, obávám se Macinkovci a Okamůrovci chystají v Brně nějakou provokaci, trochu mám mrazení v zádech...
L81u61b37o18m48í50r 77S82t78e69j77s13k96a90l
Pane Kyško, když už jste neodolal pokušení neprosto zbytečně zmínit mé příjmení ve svém příspěvku, doporučuji udělat si soukromou statistiku, na kolik článků KT, například z posledních 100, jsem reagoval. Dospěl byste k tak nízkému číslu, které by Vám mělo signalizovat, že Vaše poznámka o mně byla naprosto nepatřičná. Vytváříte totiž dojem, zcela falešný, že snad "řeším" všechny články KT a snad ke všem se vyjadřuji, a to kriticky. Omyl. Například teď v květnu jsem zareagoval, pominu-li tuto odezvu na Váš příspěvek, z 9 článků na 1 (o ukradené lebce Zdislavy). Pokud KT neuráží duchovní osoby a hodnoty, anebo třeba i osobnosti světské (britská královna, aktivisté IVK apod.), obvykle se nevyjadřuji. Fotbalově řečeno: "pískám" pouze tehdy, když se "hra" přesune do autu, a to podle toho, jak mám já osobně nastavené hodnoty.
J47a24n 79K75y15š42k52a
Pro pana Nožičku: píšu tady, protože se nechci míchat do vašeho sporu níže: Co je důvedom, proč člověk někoho ironizuje? Proto, že tím chce vyjádřit svůj nesouhlas s jeho názorem, či názory. Proč by tedy měl člověk ironizovat někoho, s kým souhlasí nebo jehož názory jsou mu blízké??
J97o81s93e43f 84N75o70ž77i88č18k31a
Pane Kyško, s tím samozřejmě souhlasím. Pointa je ovšem v tom, že:
a) Pan Flaška níže v diskusi tvrdí, že pan Trčálek ironizuje všechno (což tedy pravda není).
b) Já jsem si pouze rýpnul ohledně toho, že se pan Trčálek strefoval do pana Hornera kvůli horlivému obhajování muslimských imigrantů a sám to dělal v minulosti také, byť možná ne tak horlivě jako pan Horner (a některé jeho permanentní příznivce to nevídaným způsobem rozladilo
).
R12i45c97h54a89r86d 77N32e38u67g70e32b65a35u41e47r
Kluci, doufám, že se v Brně setkám jak sd panem Hornerem, tak s vámi, pane Trčálku!
M38a94r57t94i24n 55I11r82e78i43n
Trefná karma.
J74o62s74e16f 14N89o61ž55i10č61k91a
Otázkou ovšem je, jestli autor článku svým strefováním se do pana Hornera coby "horlivého obhájce muslimských imigrantů" spíše netrefil kozla.
Nebo snad už pan Trčálek a jeho věrní příznivci zapomněli na to, jak KT svého času ve svých článcích často ironizoval ty, kteří na možná nebezpečí, spojená s přílivem muslimským migrantů, upozorňovali?
M92i34l92a96n 82Š14ť83a37s59t37n17ý
S článkem souhlas, až na tu bagatelizaci kolektivní viny sudetských Němců, byť řečené s nadsázkou. Není toho tak málo, co si nemohou dát za rámeček. Byli první, kdo začal s tím vyháněním ze Sudet, tentokrát Čechů do Protektorátu. A dokud byl Hitler na koni a vítězil, všichni (nebo téměř všichni) Sudeťáci chtěli být součástí Říše. A nedělejme si žádné iluze, že kdyby válka skončila vítězstvím Německa, že by ve vztahu k Čechům nějak prozřeli. Dnes už jsme někde jinde, takže je v pořádku, že se za vším udělala tlustá čára, ale to neznamená, že by se mělo bagatelizovat to, co mají sudetští Němci, ale i Češi na triku.
R53i37c42h82a40r22d 17N56e44u25g74e55b21a24u56e31r
Po září 1938 ze Sidet odcházeli především čeští úředníci, učitelé, financové a četníci, kteří přišli po roce 1918 z vnitrozemí. A dále, bohužel, antifašisté. Uznávám, že chování henleinovců bylo sprosté. Ponižovali Židy i Čechy, bojokotovlai jakoukoli německou opozici a byli velmi agresívní. To byla ostuda.
J63a79n 70K19y35š78k54a
Pochybuji, pane Hornere, že by vás pan Trčálek SKUTEČNĚ odsuzoval za to, že jste se ve vztahu i imigraci, cituji vás: "zasazoval o dodržování zákonů. Například, že potápět čluny s imigranty na moři je mezinárodní zločin a podobně."
Jsem bytostně přesvědčen, že pan Trčálek, stejně jako já a řada dalších má V TÉTO věci (viz předchozí citace) stejný názor jako vy. Proč tedy pan Trčálek zmínil, že "podporujete islámskou imigraci"?? Inu proto, že chtěl popudit "pátou kolonu" jejíž jste sám nedílnou součástí, proti vám. Tak jednoduché to je. Hezký den.
H44a69n63n96a 41R50y26b55n28i15c67k19á
Vynikajici




karma
Z35d82e29n56e88k 28H81o73r81n97e23r
S panem Trčálkem se polemizovat nedá, nemá to smysl, protože když lže jako když tiskne, vždycky unikne do rádoby humoru. Samozřejmě jsem nikdy nepodporoval imigraci kohokoli kamkoli. Psal jsem zejména pro dodržování zákonů. Například, že potápět čluny s imigranty na moři je mezinárodní zločin a podobně. Psal o příčinách a chybách, které vedly vůbec ke vzniku imigrace do Evropy. Dílem to Trčálek buďto jasně nečetl nebo schválně zapomněl a dělá ze sebe prosťáčka. Tak už to s tajtrlíky bývá.
J76a25r74o16s27l68a56v 49K53u15t19h57a41n
Minimálně jste zesměšňoval či přímo urážel ty, kdo měli z migrace do Evropy obavy.
- Počet článků 3278
- Celková karma 23,58
- Průměrná čtenost 842x
Též autor knihy o ruském prezidentovi Putinovi.
Kniha se jmenuje, bůhví proč, Putin a obsahuje mnohé kristovské paralely, vlastně je to jedna velká kristovská paralela.
A je to tak dobře


















