Rozdělení Československa se Tugendhatem skončilo, nikoliv začalo!
Když se v brněnské vile Tugendhat jednalo za zavřenými okny o rozdělení Československa na Protektorát Čechy a Morava, Slovenský štát a Říšskou župu Sudety, byl Václav Klaus pod vlivem velmi silné hypnózy.
Mohl za to samozřejmě Havel, protože rozdělení Československa byl jeho projekt.
„Když se Československo rozpadne, budu prezidentem ještě deset roků, ale když se nerozpadne, tak budu prezidentem už jen osm roků!“ věděl Havel a tak si pod zcela malichernou záminku, že potřebuje vyměnit na záchodě pokaženou žárovku, zavolal na Hrad Václava Klause.
Václav Klaus žárovku vyměnil, a když ji vyměnil, podával Havlovi špatnou žárovku ze slovy: „Ta už není k ničemu! Ruplo ji vlákno, to už neopraví ani Puškin.“
Toho Václav Havel, využil, respektive zneužil a když bral od Klause žárovku, podíval se mu dlouze do očí, říkaje přitom: „Chce se ti spát, chce se ti spát. Federace je k ničemu, tu už nezachrání ani Puškin! Až se probudíš, půjdeš do vily Tugendhat a tam na všechno kývneš Mečiarovi!“
A tak se taky stalo, Klaus šel, jak mu to Havel v hypnotickém spánku nařídil, a všechno Mečiarovi odkýval.
„Do paroma, ja som myslel, že sa medzi sebú pobijeme, veď sme Slovani, a vy ste mi, pán Klaus, na všetko kývol, aj na volný prístup k moru a k Balatonu,“ nechápal Mečiar, který ovšem netušil, že je Klaus pod vlivem hypnózy, a že jen plní Havlovi vůli.“
A tak se Československo rozpadlo, ale Klaus zůstal pod vlivem Havlovy hypnózy ještě dlouho, čímž se vysvětluje například Klausova přihláška do EU či Klausův podpis Lisabonské smlouvy.
Vymanit se z Havlovy hypnózy se Klausovi podařilo vlastně až docela nedávno, ještě před dvěma týdny si, chudák, myslel, že nesedí v Institutu Václava Klause, ale že sedí v Knihovně Václava Havla.
Je to už dva týdny, ale v Klausovi stále přežívá pocit křivdy, že byl Havlem zneužitý.
No, já se mu nedivím, dělat v hypnóze Havlovi poskoka, koho by to nesralo?
Karel Trčálek
Bílá nemoc paní spisovatelky Valíkové

Obdivuju tuto statečnou ženu. Naši váleční štváči nenechají Rusko ani chvilku na pokoji, nutí jej, aby proti nám v sebeobraně válčili a tato statečná žena přesto nevzdává svůj statečný boj za mír!!!
Karel Trčálek
Chcimíři teď musejí vrnět blahem, chciválkové zase skřípat zuby!

Klid zbraní, a tím i konec nesmyslného zabíjení Slovanů navzájem, na Ukrajině je už, díky americkému prezidentovi Trumpovi, už na dosah, americkým zbrojařům končí jejich krvavé žně!
Karel Trčálek
Přepište naše dějiny! V roce 1945 nás osvobodili Američané a současně okupovali Rusové

U příležitosti 80. výročí ukončení 2. světové války v Evropě jsme konečně našli odvahu říci si, jak to skutečně bylo
Karel Trčálek
Obávám se, že Západ chce zneužít příměří vyhlášené Ruskem k tomu, aby na něj zaútočil!

Mám spolehlivé informace o tom, že Západ a NATO shromažďují na Ukrajině velké množství vojenské techniky, aby zaútočily na Rusko během Dne vítězství, který je ruským nejposvátnějším svátkem!
Karel Trčálek
Papež František je druhý nejhorší papež v celé historii církve

Teď už se to může říct, že papež František byl tak špatným papežem, že dokázal přivést Kristovu církev na samotný pokraj schizmatu, za což mu jeho fanatičtí příznivci ještě tleskají a za což ho vynášejí do samotných nebes...
Další články autora |
Novým papežem se stal americký kardinál Prevost, přijal jméno Lev XIV.
Sledujeme online Novým papežem se stal americký kardinál Robert Francis Prevost, oznámil z baziliky sv. Petra...
Zemřel Jiří Bartoška, charizmatický herec a prezident karlovarského festivalu
Ve věku 78 let zemřel Jiří Bartoška. Byl dlouholetým prezidentem Mezinárodního filmového festivalu...
Nový poplatek za televizi a rozhlas: kdy se platí poprvé zvýšený a komu vznikne dluh
Od 1. května se zvýšil poplatek za televizi a rozhlas. Pro Českou televizi o 15 korun na 150 korun...
Nekontrolovaně k Zemi padající sovětská sonda se zřítila do Indického oceánu
Sovětská sonda Kosmos 482 ze 70. let minulého století se rozpadla v sobotu ráno kolem osmé hodiny...
Rusy rozzuřil hořící Kreml na ponožkách českého zmocněnce. Darebák, zní z Moskvy
Řádnou vlnu emocí v Rusku vzbudil český vládní zmocněnec pro rekonstrukci Ukrajiny Tomáš Kopečný....
Falešný bankéř a policista okradli muže o půl milionu, skončili v poutech
Dva podvodníky vydávající se za policistu a bankéře zadržela pražská policie. Muži ve věku 20 a 24...
Kreml mlží o jednáních v Istanbulu, nepotvrdil vyjednavače ani Putinovu účast
Jména ruských zástupců na možných jednáních s Ukrajinou Moskva oznámí, jakmile to ruský prezident...
Policisté rozbili zločineckou skupinu na Ukrajině, podvodníci cílili i na Čechy
Čeští a ukrajinští policisté zadrželi 70 lidí z rozsáhlé zločinecké skupiny působící na území...
Trump přiletěl do Rijádu, v Perském zálivu chce jednat o obchodu i Pásmu Gazy
Americký prezident Donald Trump v úterý přiletěl do Rijádu, kde zahajuje cestu po třech zemích...
- Počet článků 3082
- Celková karma 24,02
- Průměrná čtenost 855x