Proč nemůže pravoslavný kněz oslavovat na Facebooku Putina?
Není to tak dávno, maximálně několik týdnů, kdy samostatně myslící část naší veřejnosti pobouřil, i přes veškerou snahu cenzury, případ pravoslavného kněze, jednoho z nejslušnějších mužů, včetně černochů, na světě vůbec, jenž byl vržen do žaláře za to, že na facebooku velebil Putina, vysloviv přání, aby byl Putin nejen prezidentem Ruska, ale i naší, fašisty dočasně okupované vlasti.
Samozřejmě, že i v našem revolučním kroužku „Držitelé modrých knížek za mír“, se o tomto otřesném případu velmi živě diskutovalo, abychom jednomyslně dospěli k závěru, že zatčený pravoslavný kněz je zcela nevinnou obětí totalitní zvůle, a proto je potřeba jej okamžitě pustit na svobodu, což jsme vyjádřili sborovým zvoláním: „Pusťte bratra domů na Donbas!“
Ovšem, bylo nám jasné, že jen pouhá slova zde tentokrát už nic nezmůžou, že je potřeba, abychom, přestože jsme držitelé modrých knížek, odjeli na Donbas, jelikož tam se právě bojuje proti fašistům za naši svobodu, přesně tak, jak to vyjádřil soudruh Filip, když pravil na schůzi ÚV KSČM: „Na Donbasu se bojuje i za Prahu a popa Hadravu!“
Balili jsme si věci na cestu a těšili se, že se již brzy setkáme se všemi uvězněnými bratry na svobodě, kterou jim přineseme z Ruska, když postupně osvobodíme od fašistů Ukrajinu, Pobaltí, Bulharsko, Slovensko, Polsko a Austrálii s Novým Zélandem.
„Vydrž, bratře, již brzy budeš na svobodě! Vrátíme se a s námi přijde i náš milovaný Putin Fašistobijec a nastolí věčný mír!“ volali jsme jeden přes druhého.
Ale jak se ukázalo, ne všichni.
„Mlčte! Nemáte právo osvobozovat někoho, kdo byl právem odsouzen!“ okřikl nás muž, kterého nikdo, jak se později ukázalo, neznal, a který mohl být, jak jsme si všichni v první chvíli mysleli, nejspíše agentem BIS, jenž měl za úkol náš spolek rozbít a nás přivést rovněž tak do žaláře pro naše nepohodlné názory.
„Kdo jsi, že si nám dovoluješ přikazovat, co si máme myslet?“ obořil jsem se na toho muže.
„Jsem ten, kdo jsem,“ odpověděl onen muž a pokračoval dál, tónem, který nesnesl odporu, „pravoslavný kněz, služebník Kristův, nemá co psát na Facebooku.
Facebook je Ďáblův nástroj, který neslouží k ničemu jinému než k pronásledování křesťanů a svádění lidí z pravé cesty.
Proto vznikl Facebook v Satanově zemi, v USA, proto jsou jeho majitelé levicoví liberálové, militantní sekularisté a proto služebníci Antikrista.
Zveřejňuje-li pravoslavný kněz cokoliv na Facebooku, znamená to, že slouží Antikristu!
Pravoslavný kněz má v každém okamžiku svého života následovat Krista, oddaně mu sloužit a ne vysedávat na Facebooku a zveřejňovat tam pořád nějaké příspěvky.
Jediným Pánem je Kristus a nikdo jiný, Jeho má pravoslavný kněz vzývat, Jeho jediného má považovat za toho, kdo bude železnou berlí pást národy!
Hadrava sedl na lep Ďáblovi, dal se svést z cesty, která vede do božího království, protože v Krista nikdy skutečně nevěřil, ten, kdo skutečně věří v Krista, odolá všemu pokušení, nenechá se omámit Antikristovým Facebookem.
Může následovat Krista ten, pro koho je Facebook důležitější než Písmo, ten, kdo místo toho, aby si četl v Písmu svatém bez přestání sleduje, co je na facebooku?
Hadrava nebyl potrestán za svoji víru, ale za svoji nevíru, jako bude potrestán každý, kdo se nechá zmást Antikristem a Facebook je mu milejší než boží slovo.
Pravím vám, pro takové, jako je Hadrava, pro ty, kteří zradili Krista, je uchystáno peklo, ve kterém je jen pláč a skřípění zubů, protože jediná Pravda je nikoliv na Facebooku, ale ve slovech toho, kdož je sám vtěleným Slovem!“
Museli jsme uznat, že ten muž má pravdu. Facebook je Antikristovo dílo a každý, kdo na něm, je zradil Krista, opustil jej, nechal na pospas tomu světu, kterému vládne Antikrist. Jedině kdyby snad Hadrava vykonal po kolenou pouť na Donbas, byl by mu jeho smrtelný hřích odpuštěn.
Chtěli jsme tomu muži poděkovat, že nás zachránil před věčným zatracením, když jsme chtěli služebníka Antikristova, jenž se vydává za pravoslavného kněze, vysvobodit z žaláře. Ale ten muž mezi námi už nebyl, prostě zmizel.
„To nebyl agent BIS, soudruzi, to musel být úplně někdo jiný, někdo, kdo zná veškerou Pravdu. To byl určitě Hájek v převleku za agenta BIS, Kristova pravá ruka, který se nám zjevil, aby nás zachránil před peklem,“ řekl jsem a nikdo mi neodporoval, všichni přikyvovali na znamení souhlasu.
Karel Trčálek
Opozice tvrdí, že žijeme v právním státě. Na základě zkušeností pana Kříže tvrdím, že ne!
Jo, že prej žijeme v právním státě! Tak proč jsou v právní státě odsuzovaní nevinní lidé, kteří se nedopustili žádných dotačních podvodů, ale naopak upozornili na zkorumpovanost našich soudů?
Karel Trčálek
Kdyby Okamura a Babiš nebyli vlivní politici, tak by jim trestní stíhání nehrozilo!
Zoufalý pokus opozice o státní převrat a zpochybnění voleb byl zmařen v samotném zárodku, Babiš ani Okamura do kriminálu nepůjdou. Tam se naopak může těšit nynější opozice poté, co budou k dispozici audity na ministerstvech!
Karel Trčálek
Macinkovo hulvátství otřáslo našimi lidmi. Urazil všechny, kteří si to odpracovali
Nejen docent Ševčík si díky Macinkovi zavzpomínal na časy, kdy čítával Rudé právo. Zavzpomínaly si na ně i statisíce našich lidí, které Fiala okradl o jejich důchody. Třeba strýc Burčák...
Karel Trčálek
Izrael a USA jsou teroristické režimy, které usilují o rozpoutání třetí světové války!
Tisíce našich českých spoluobčanů už v Dubaji poznalo, jak chutná třetí světová válka. My ostatní to už brzy poznáme rovněž a ani nebudeme muset kvůli tomu jezdit do Dubaje...
Karel Trčálek
Rozvědčík Petr Pavel není prezidentem opozice, ale naopak vládní koalice
Přesněji vládní šestikoalice, která maká pro naše lidi. Důkazem toho je rozpočtový schodek, který slouží k tomu, aby se naši lidi měli už konečně líp!
| Další články autora |
Galerie: Tramvaje ze Škody míří do Itálie i Německa. Takhle vypadají české vozy pro Evropu
Většina Čechů zná tramvaje Škoda především z pražských ulic nebo z dalších krajských měst. Jen...
O solitérech v Praze. Některé stavby jsou jako pěst na oko. Třeba panelák v Braníku
Kdo viděl film Tam na konečné z roku 1957, pravděpodobně ho zaujalo nejen zpracování v duchu...
Záhadné schody v Kunratickém lese mají vysvětlení. Sloužily při šlechtických honech
V srdci Kunratického lesa chátrají podivuhodné schody, které vedou „odnikud nikam“. Před bezmála...
Provoz metra na části linky C přerušen. Na Hlavním nádraží zemřel člověk pod soupravou
Provoz metra na lince C je v pondělí dopoledne přerušen mezi stanicemi Florenc a Pražského...
Kam v březnu v Praze zdarma? 7 tipů od poslechovky po pochod ve Stromovce
Vybrali jsme sedm pražských akcí zdarma – koncerty, festival, výstavy i přednášky, které můžete...
Biatlon v Kontiolahti 2026: Čeští biatlonisté jedou štafetu, obejít se ale musí bez Horniga
Biatlonisté dnes po vytrvalostním závodě rozjeli štafetu. Na trati nechybí ani české kvarteto -...
Biatlon v Kontiolahti 2026: Voborníková dojela v masáku opět mezi nejlepšími
Tereza Voborníková rozjela další velký závod. Po čtvrtém místě ve vytrvalostním závodě dnes ve...
SP v biatlonu pokračuje po olympiádě v Kontiolahti. Po ženách se dnes představí i muži
Čeští biatlonisté se vrací do kolotoče Světového poháru. Do finského Kontiolahti zamířila...
OBRAZEM: Adrenalinová show, nablýskané stroje. Motosalon má i zónu pro ženy
Až 70 tisíc návštěvníků očekávají pořadatelé letošního Motosalonu. Veletrh motocyklů a čtyřkolek se...

Hledáme 40 maminek, které otestují řadu Elseve Collagen Lifter
Ve spolupráci s L’Oréal Paris hledáme testerky, které chtějí vyzkoušet kompletní řadu pro zvětšení objemu vlasů – šampon, kondicionér a osvěžující...
- Počet článků 3214
- Celková karma 23,59
- Průměrná čtenost 846x
Též autor knihy o ruském prezidentovi Putinovi.
Kniha se jmenuje, bůhví proč, Putin a obsahuje mnohé kristovské paralely, vlastně je to jedna velká kristovská paralela.
A je to tak dobře



















