Foto

Karma, kdo se díval na to, co předvedli poslanci SNS Blaha a Danko, tak s vámi musí souhlasit.

Foto

Zasloužená vtipná karma, takhle nějak se to tady píše, ne? Tak jste to zase o nějaký ten level navýšil, a to jsem si myslel, že už to ve vašem případě ani nejde. A vida, jde.

Foto

J19a95n 18Š97i78k

15. 5. 2024 23:26

Vaše stupidní rádoby satirické výplody hovoří za Vás lépe, než vážné příspěvky do diskuze plné rozvahy a moudrosti.

Foto

Mé předchozí pozitivní hodnocení dvou článku K. Trčálka (ze 14. a 15. května) se týkalo pouze jich. Naděje, že jsme na začátku nového trendu tímto textem vzala za své. Jsme tam, kde jsme byli. (A můžete si z toho dělat blázny jak chcete, to na skutečnosti nic nezmění.)

KT

Vadí Vám, že se modlím Otčenáš slovensky?

Foto

Vy občas opravdu nevíte, kdy je lepší mlčet.

KT

Mlčet?

Takže Ty, Míro, atentát schvaluješ?

Nesouhlasíš se slova Andreje Danka?

Jsi opravdu divnej, Míro...

KT

Nerozumím tomu.

Cituji slova slovenských vládních politiků, modlím se za záchranu života pana Roberta Fica a přesto mne liberálové a voliči vládní Pětikoalice jako např. pan Pohanka či pan Sykora častují nenávistnými nadávkami stejně tak, jako zaprodanečtí novináři z Denníku N častovali nenávistnými nadávkami pana Fica.

Bůhví, co těmto pánům děje v jejich duši...

Foto

Pokud citujete slova slovenských vládních politiků, pak by bylo fér to uvést. Pokud to není povinnost daná kodexem, pak si to vyžaduje prostá lidská slušnost vůči čtenářům. Vysvětlovat to až v diskusi v reakci na kritickou odezvu je poněkud pozdě.

JZ

Atentátník Juraj C..patřil ke kotlebovcům a proruským náckům. Mám obavy, že tato informace se některým jedincům nehodí.

Foto

Pak ale o něm nelze šířit informace, že je to „banderovec, liberál, progresivec a v neposlední řadě fašista, přející si válku na Ukrajině“, jak jsme se dočetli v článku - a je lhostejné, jestli si to myslí p. Trčálek, nebo pouze volně cituje někoho, kdo si to myslí a pak by měl uvést kdo to je, případně vložit odkaz. Takto to nedává žádný smysl. Buď je Juraj C. proruský nácek, nebo banderovec, sotva může být obojí, obávám se. (To jen na doplnění Vašeho sdělení, Honzo.)

LP

Varle, atentát na Fica je plodem nenávisti, kterou rozsévá uliční výbor.

  • Počet článků 2973
  • Celková karma 24,41
  • Průměrná čtenost 860x
Náhodný host v tichých čajovnách. Zatímco čekám na čaj, lidé venku někam spěchají. Já ne, nemám kam a proč

Seznam rubrik