To se ví, že boj s "fake news" by tak jak ČT nezdiskreditoval ani Janda, Kalenský či Putin
Pominu-li žádoucí ideologickou linku, která byla jasná předem, tak jde o naprosto nekoncepční, jakýkoliv smysl postrádající a křečovitý formát s naprosto povrchním humorem bez jakékoliv přidané vzdělávací hodnoty.
Takhle by boj s "fake news" nezdiskreditoval ani Janda, Kalenský nebo Elfíci
Paskvil, který logikou, hlavou a patou překoná kdejaká besídka mateřské školky. Beze srandy. Souhlasím v tomto případě s Jiřím Ovčáčkem, který uvedl, že má dvě vysvětlení: buď pořad infiltrovali tvůrci České sody, nebo jde o dokonalý tah Putina jak zdiskreditovat boj s "dezinformacemi".
Takovýmto způsobem zdiskreditovat boj s "fake news" by nedokázala ani za dolar a euro všehoschopný herec filmů pro dospělé pány Jakub Janda z Evropských hodnot, bývalý novinář a vrchní úderník od soudružky Mogherini z EU Kalenský nebo čeští udavači Elfíci či narovnávači diskuzí #jsmetu.
Moderátor Měcháček hvězdou... ale hvězdné pěchoty
Samostatnou kapitolou je moderátor Tomáš Měcháček, jehož moderátorská příprava zřejmě spočívala ve sledování pořadů pana Jaromíra Soukupa a jeho imitace. Dikce, gesta i vzhled. V tomto případě se vší úctou k panu Soukupovi a se vší neúctou k panu Měcháčkovi. Moderátorova sebejistota, nucenost a zrychlenost už tak pokleslý pořad ještě ponižuje. Tady jde však jen o můj (nebo?) subjektivní pocit.
Třešničkou na dortu či finální ránou na komoru tohoto údajně „vzdělávacího zábavného pořadu o poznávání fake news“ je pak rozhodnutí o vítězi, kterého alespoň dle daného schématu na základě vlastního pocitu snad volí moderátor.
Suma sumárum pořad, který jakoby vypadl z normalizačního pera (které pan ředitel Dvořák sám dobře pamatuje) – forma i obsah, z něhož trapnot nikoliv teče, ale stříká proudem. "Nečekaně" tendeční okopávání či vtípky mířené na Zemana, Babiše, Okamuru, Samkovou, Soukupa, Koněva, skeptiky vůči islámu.
Před fake news ČT raději odvrátit zrak? Ale no tak!
Zajímavé, že fake news, když redaktor pan Hynek v hlavních zpravodajských Událostech v živém vstupu 3x označil Andreje Babiše za bývalého premiéra, už nezmínili. Že v Událostech účelově sestříhali originální rozhlasové vysílání vpádu Varšavských vojsk (Sovětského svazu) do Československa v srpnu 1968 jakbysmet. Stejně jako, že islámský svátek oběti prezentovali na dětském kanále Déčko jako mírumilovný svátek, byť při něm muslimové každoročně podřežou miliony zvířat.
Jakkoliv se i s odstupem snažím na této bizarně tendenční taškařici najít jakékoliv pozitivum, dospěl jsem ke dvěma. A to vypnout televizi a věnovat se něčemu užitečnějšímu. A k rozvíření debaty o zrušení povinných poplatků, kterou odvádíme údajně vyvážené a objektivní ČT, která je reálně hlavně hlásnou troubou propagandy EU a USA.
Tak snad jen s pravdou a láskou dál a stále ven!
Kolem a kolem jsem se příliš se svým předpokladem nespletl: ČT uvede soutěž s odhalováním fake news. Levný pořad, ne? Vlastních materiálů mají mraky
Tomáš Vyoral
Bavorský model už jsme měli v roce 1939. A skončilo to koncentráky a miliony mrtvých

Bezprecedentní státní segregace a zvůle v rámci hry na covid vůči nepodvoleným (neočkovaným) jakkoliv třeba jinak zdravým občanům nabírá na obrátkách. Oznámení politruků o "bavorském" modelu přišlo symbolicky 17. listopadu.
Tomáš Vyoral
Vládní vakcinační propaganda „brutálními“ fotkami. Bude letáková kampaň a potisky triček?

Vláda za peníze občanů začne s novým "politickým školením mužstva" a vyvine další nátlak na očkování proti PR covidu. Skrze propagandistické HLP - hluboké lidské příběhy, respektive HLO - hluboké lidské obrázky.
Tomáš Vyoral
Svrabčinová: Ti, co se neočkovali. Žádný z nás nebere takový platy, prostě, jako berou oni

V pravidelné relaci „Covidu čest aneb Soudružka Svrabčinová pomáhá a chrání“ zazněly nezvratné důkazy o pokřivených charakterech a nekřesťanských penězích, které vydělávají neočkovaní popírači. Poznáte je i ucítíte od pohledu.
Tomáš Vyoral
Neohygienička Svrabčinová: Na pisoár jen s antigenem, na mísu s PCR! A to i doma!

Pravidelná relace „Covidu čest aneb Soudružka Svrabčinová pomáhá a chrání“ přinesla několik novinek v represáliích HRY NA COVID, které budou aplikovány na nepodvolené (neočkované). Vše za potlesku bytostí známých jako novináři.
Tomáš Vyoral
Za komančů jsme se bez papíru nedostali za hranice, za "demokratů" ani na pivo

Vakzine macht frei. Hra na covid a diskriminace nepodvolených (neočkovaných experimentální vakcínou) nabírá obludných rozměrů. Za jásotu drtivé většiny pologramotných mainstreamových jakože novinářů. Jinak pohrobků Rudého práva.
Další články autora |
Novým papežem se stal americký kardinál Prevost, přijal jméno Lev XIV.
Sledujeme online Novým papežem se stal americký kardinál Robert Francis Prevost, oznámil z baziliky sv. Petra...
Zemřel Jiří Bartoška, charizmatický herec a prezident karlovarského festivalu
Ve věku 78 let zemřel Jiří Bartoška. Byl dlouholetým prezidentem Mezinárodního filmového festivalu...
Nekontrolovaně k Zemi padající sovětská sonda se zřítila do Indického oceánu
Sovětská sonda Kosmos 482 ze 70. let minulého století se rozpadla v sobotu ráno kolem osmé hodiny...
Rusy rozzuřil hořící Kreml na ponožkách českého zmocněnce. Darebák, zní z Moskvy
Řádnou vlnu emocí v Rusku vzbudil český vládní zmocněnec pro rekonstrukci Ukrajiny Tomáš Kopečný....
Soud poslal do vězení starostu Řeporyjí Novotného, porušil podmínku
Soud poslal na tři měsíce do vězení starostu pražských Řeporyjí Pavla Novotného (ODS). Na návrh...
Hřbitovy velkých ukrajinských měst se plní, doporučuje se je nakupovat dopředu
Kvůli vysokému počtu válečných obětí se plní ukrajinské hřbitovy a na některých, zejména v...
Hasiči vyjeli do Úval k hořící hale. Uchránili vozidla za 30 milionů
V Úvalech od úterního večera zasahoval hasičský sbor u rozsáhlejšího požáru haly s automobilovými...
Správce náplavky se soudí s restaurací o nájem. Nechtějí platit tržní cenu, tvrdí
Pražská městská firma Trade Centre Praha (TCP) vede soudní spor s provozovateli restaurace Vltava...
Viděli jsme výrazný pokrok, řekl premiér Fiala ke stavbě Pražského okruhu
Posun ve výstavbě Pražského okruhu vidí premiér a předseda ODS Petr Fiala. „Viděli jsme výrazný...

Na prodej nový apartmán s 1 ložnicí, Žabori , Chorvatsko
Žaborić, Chorvatsko
4 473 140 Kč
- Počet článků 275
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 4733x