Máma má Emmu. Emma má meme. Majstrštyk Emma Smetana - smutné selfie s hořící Notre-Dame
Posledními dny hýbe sociálními sítěmi fotka Emmy Smetana. Respektive její selfie se smutným výrazem ve tváři v popředí před v dáli hořící Notre-Dame. Evidentní přešlap, který musí vidět i její nejzarytější fanoušci, pak využili více či méně vtipně lidé na sociálních sítích, když její tvář začali umisťovat na nejrůznější jiné fotografie (přistání na Měsíci, Titanik...).
Řada obrázků je vtipných. Jenže problémem je, když si začnete dělat srandu z (blbosti) těch "kvalitních", "objektivních" a hlavně nedotknutelných. To je potom oheň na střeše.
Nechci Emmě křivdit, ale mám takový pocit, že při pocitu její vlastní jedinečnosti, dokonalosti (z mého subjektivního pohledu pak arogance a nadřazenosti, vizte můj text k jejímu agitačnímu rozhovoru s Kusturicou) to pro její citlivou duši (opět můj pohled) musela být slušná rána.
Češi jsou podle Smetany burani. Tak co se diví?
„České buranství ve smyslu vulgarity, šovinismu a celkové omezenosti a nezvědavosti na svět, to jsou věci, které špatně snáším,“ prohlásila Emma Smetana v rozhovoru na Frekvenci 1 (zdroj).
Tak se snad ani nemohla divit, že si "čeští burani" podali její přešlap s vulgaritou, šovinismem a omezeností sobě vlastní, ne?
A její kolegové z Bakalovin, kteří přispěchali na pomoc, internetovou legraci ještě umocnili... Holt povznést se nad svoji blbost a umět si udělat ze sebe srandu neumí každý, a už vůbec ne řada tzv. "lepšolidí". A pokud, jak někteří zmiňují, Emmě dochází "škaredé" a "nenávistné" zprávy, tak snad daleko více vypovídají o pisatelích než o Emmě - a dospělý člověk se snad dokáže nad pár "ošklivých" slov povznést. Nebo?
Chraň bůh dělat si srandu z lepších lidí! To není sranda, ale kyberšikana!
"Další a další fotky Emmy Smetana jsou na hranici s kybersikanou. DVTV tam mela svoji reportérku, neprebirali jiné televize. Poutali na to, ze tam jsou. Prijde mi trapne se do ni dal strefovat,“ napsal třeba na Twitteru BISkou označený lhář a kumpán Jakuba Jandy z EUropských hodnot Ondřej Kundra z Respektu.
"…Emma s veškerou svou znalostí francouzských reálií umocněnou léty strávenými v Paříži, fundovaně reportovala o klíčové události posledních dní. Komentovala situaci, mluvila s francouzskými poslanci. Odvedla naprosto profesionální práci…," napsal mimo jiné Martin Veselovský v textu na FB, kde se celá redakce DVTV ohradila proti "kyberšikaně" Emmy: "Proti čemu se ale chceme jasně a zásadně ohradit, je doslova záplava nenávistných, nactiutrhačných a extrémně útočných reakcí směřujících osobně k Emmě. Útočí na její rodinu, vzhled, příjmení... Tyto reakce se podle nás pohybují na hraně šikanózního jednání, jsou absolutně nefér a brutálně zasahují Emmy osobní život."
Nevím, jako naprosto profesionální práce mi selfíčko s hořící Notre-Dame nepřipadá, ale ok... A já jsem nic extra vulgárního ani kyberšikanozního nezaznamenal. Spíš mi příjde, že z lepších lidí se prostě sranda dělat nesmí... Musíme si jich vážit, vzlížet k nim a klanět se na potkání!
Tomáš Vyoral
Bavorský model už jsme měli v roce 1939. A skončilo to koncentráky a miliony mrtvých

Bezprecedentní státní segregace a zvůle v rámci hry na covid vůči nepodvoleným (neočkovaným) jakkoliv třeba jinak zdravým občanům nabírá na obrátkách. Oznámení politruků o "bavorském" modelu přišlo symbolicky 17. listopadu.
Tomáš Vyoral
Vládní vakcinační propaganda „brutálními“ fotkami. Bude letáková kampaň a potisky triček?

Vláda za peníze občanů začne s novým "politickým školením mužstva" a vyvine další nátlak na očkování proti PR covidu. Skrze propagandistické HLP - hluboké lidské příběhy, respektive HLO - hluboké lidské obrázky.
Tomáš Vyoral
Svrabčinová: Ti, co se neočkovali. Žádný z nás nebere takový platy, prostě, jako berou oni

V pravidelné relaci „Covidu čest aneb Soudružka Svrabčinová pomáhá a chrání“ zazněly nezvratné důkazy o pokřivených charakterech a nekřesťanských penězích, které vydělávají neočkovaní popírači. Poznáte je i ucítíte od pohledu.
Tomáš Vyoral
Neohygienička Svrabčinová: Na pisoár jen s antigenem, na mísu s PCR! A to i doma!

Pravidelná relace „Covidu čest aneb Soudružka Svrabčinová pomáhá a chrání“ přinesla několik novinek v represáliích HRY NA COVID, které budou aplikovány na nepodvolené (neočkované). Vše za potlesku bytostí známých jako novináři.
Tomáš Vyoral
Za komančů jsme se bez papíru nedostali za hranice, za "demokratů" ani na pivo

Vakzine macht frei. Hra na covid a diskriminace nepodvolených (neočkovaných experimentální vakcínou) nabírá obludných rozměrů. Za jásotu drtivé většiny pologramotných mainstreamových jakože novinářů. Jinak pohrobků Rudého práva.
Další články autora |
„Ty jsi bezva chlap, já ti dám zadarmo.“ Fotograf vzpomíná na hříšné devadesátky
Fotil sametovou revoluci i dusno pozdní normalizace. Teď Jaroslav Kučera vydává knihu Sex po...
Poslední týden na daňové přiznání za rok 2024 online. Jak na to?
Nejen podnikatelé, drobní živnostníci a osoby samostatně výdělečně činné musí podat daňové...
Španělsko a Portugalsko paralyzoval blackout. Sánchez vyhlásil stav nouze
Celé pevninské Španělsko a Portugalsko v pondělí po poledni postihl rozsáhlý výpadek proudu....
Americká letadlová loď uhýbala palbě, při manévru utopila stíhačku za miliardu
Posádka americké letadlové lodi USS Harry S. Truman, která operuje nedaleko pobřeží Jemenu, si...
Trumpův mírový plán: Ukrajina má přijmout ruskou okupaci a vzdát se NATO
Spojené státy chtějí, aby Ukrajina přijala mírové plány prezidenta Donalda Trumpa a uznala ruskou...
Zvládli byste přijímačky? Zkuste si otázky z náhradních termínů
I zhruba 1 100 posledních uchazečů o střední školy a víceletá gymnázia už má za sebou letošní...
Mrkev od Okamury. SPD opět láká na laciné jarmarky, dodavatele odmítá prozradit
Kilo mrkve za devět korun, kilo cibulí nebo brambor dokonce jen za osm korun. Takovými cenami se...
Zájem o online reklamu roste. Inzerenti loni zaplatili rekordních 64 miliard
Výdaje do online reklamy rostou. Zadavatelé loni investovali do internetové reklamy rekordních 64...
Omezení hazardu v Praze platí, řekl soud. Městské části si o tom rozhodnou samy
Návrh ministerstva vnitra na zrušení části pražské hazardní vyhlášky neprošel přes Ústavní soud...
- Počet článků 275
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 4733x