Jmenuji se Erik a jsem pěstovaný trol idnes

Kdysi dávno zuřily války na iDnes. Nemilosrdné pobíjení desítek či stovek postav diskuzí dávalo najevo, že Vaše jméno může být nahrazeno. Pán diskuzí si povolával jednu duši za druhou, aby je smetl do jámy pekelné a nemohli jste tak získat aspoň dva plakáty s Helenkou. Vrchní kněží iDnes ale přišli se spásou! Jméno jest na občanku jenom hodno! A započalo zlaté období diskuzí, které vymýtilo všechny diskuzní troly!

Skutečně?

Realita je však zcela jiná. Neustále musíme potvrzovat ano, jsem to já a ne ten chlap s penisem odvedle. Posílat občanky, propojovat s Facebookem či blogem. To všechno za účelem zkvalitnění diskuzí a filtrací nežádoucích trolích osob. Bohužel jak se ukázalo, tak iDnes si pěstuje svoji osobní armádu trolů, kterou nebetyčně chrání, i když porušuje jakékoliv pravidla.

 

Zde je pár jmenných trolů, které iDnes chrání:

 

Karolína Malá

Nejspíš alterego jiného trolího hlupáka Jezerského, který přišel o účet, když nedokázal své trolí hovadiny ovládat a redakce byla po nátlaku nucena ukončit jeho existenci. Obě „jména“ zaručeně pravá a ověřená dokázala naprosto znechutit a znehodnotit jakoukoliv diskuzi. Malá v současné chvíli otravuje naprosto všude, hází špínu na všechny okolo a snaží se vyprovokovat reakce svého okolí. Samozřejmostí nejsou urážky, spaming a jiné pravidla porušující příspěvky. Většina smrtelníků už by hnila v křemíkovém pekle, ale tato „paní“ je nejspíš chovný produkt iDnes. Chráněná.

 

Eric alis Rýdel alias Konečný

Nejvíce bijící do očí je trio tzv. Slávistů. Z poloviny diskuzí si udělají vlastní chat, zapomíná se odlogovat, doporučuje si vlastní příspěvky, diskutuje sám se sebou. Namyšlený trol, který kdysi vystupoval jako Lančík a následně jako Psychor. Tento trojí nick už dávno neměl existovat. Píše naprosto stejně, vystupuje naprosto stejně, ale redakce nám bude tvrdit, že jsou to tři různí lidí?

 

obrovskou slávou jste zavedli povinné registrace. Zrušili jste nám letité nicky, uzavřely brány trolům. Tedy jenom na oko. Protože naši cenzoři si pár exemplářů přímo hýčkají. Ono když máte Lančíka v diskuzi, tak si každý jde kopnout do jeho debility. To znamená více kliknutí a to znamená větší zisk z reklamy. Ale stojí to za to? Neustále jste obhajovali to, že jména na občanku zamezí trolům. Denně mi po přečtení zvratků od Malé ukazuje, že měrný systém trolího detekčního systému zamrzl někde ve středověku. Může mi redakce vysvětlit, jak Lančíkové a Malé zkvalitňují diskuze? V dnešní době sehnat či získat kopii občanky je naprosto banalita. Tudíž dokud nezmizí okatě podporovaní trolové, přijde mi naprosto nemístné a ubohé žádat po někom občanku, když důvod občanky a to zkvalitnění diskuzí, se jaksi nedostavuje.

Autor: Tomáš Veselý | neděle 8.3.2015 21:56 | karma článku: 29,32 | přečteno: 1461x

Další články autora

Tomáš Veselý

Ombudsmanka testovala hranou provokací realitní kanceláře, Romka podala žalobu za újmu

Opět se ukazuje, že v našem banánovém státu je všechno možné. Naivně jsem si říkal, že pan ombudsman Motejl byl skutečně poslední slušný a respektovaný ombudsman. Nyní tam vládne feministická *něco*, co si plete pojmy jako povinnost, právo, rasismus, diskriminace atd. Chce se mi zvracet pokaždé, když tahle troska otevře hubu.

23.3.2015 v 15:03 | Karma: 28,10 | Přečteno: 787x | Diskuse | Politika

Tomáš Veselý

Vzdělání Romů? Neřešitelný problém, který mají řešit oni! Ne EU!

Takže se jede zase nanovo. Naše silně rasistická společnost, která zakořenila svou nenávist už někdy v 15. /16. století naprosto bezdůvodně vůči romskému (v té době a všude jinde na světě cikánskému) obyvatelstvu. Pomluvou docílili toho, že společnost se na ně dívala skrz prsty. Nebyli to zločinci, kejklíři a tuláci. To jsou hnusné a rasistické legendy, které očernili v očích nás, rasistů, Romy. Takže máme 21. století a Evropská komise nás opět začala šikanovat. Tentokrát nebo zase znova se jedná o vzdělání...

12.3.2015 v 23:14 | Karma: 38,85 | Přečteno: 1548x | Diskuse | Politika

Tomáš Veselý

„Dobrý den.“ „Gadžo, uhni more, mám přednost!“

Naše společnost degeneruje. Neustále se nám předhazuje, jak jsem rasistická země. Nyní se ukázalo, že je to naprostá pravda. Přesně obráceně. Stát, potažmo zdegenerovaní poslanci a EU, začala ve velkém šikanovat majoritní část občanů a neustále dokazuje, že Šabatová a spol. mají přinejlepším shnít ve vězení za vlastizradu.

9.3.2015 v 12:30 | Karma: 39,90 | Přečteno: 2909x | Diskuse | Politika

Tomáš Veselý

Šikanovali mě. Kde koupím kudlu na podřezání?

Ve středověku byla nejhorší práce být čistič odpadu. Tedy aspoň podle mě. Společnost se pak štítila zaměstnání kat/popravčí. Nejvíce pohrdali asi výběrčím daní. A v současné době? Člověk, co kope a čistí kanály? Ne. Člověk, co popravuje? Ne. Berňák? Nemyslím si. Nic takového. Největší trosky se vžily do role tzv. ochránců práv. Nejsou to ani významné osoby, to ne. Jsou to nuly, co nemohly nic vystudovat, takže maximálně Sociální začleňování po 145 letech studia a uplacení celé komise. A proč si to myslím? To víte, John, ten chudák, co ho šikanovala rozvědka a za nic nemůže.

2.3.2015 v 22:52 | Karma: 31,73 | Přečteno: 936x | Diskuse | Politika

Tomáš Veselý

Protižidovské nálady v Evropě?! Ne hošani, muslimský antisemitismus

Tak jsem se opět „zasmál“ redakci iDnes u článku pojednávající o tom, jak se Židé skrývali při útoku na synagogu ve sklepě. Jako pěst na oko působila věta o protižidovské náladě v Evropě. A já se ptám, kterou špínou je to způsobené? Ano dámy a pánové, muslimskou komunitou uřvaných a pologramotných opic.

16.2.2015 v 13:10 | Karma: 39,67 | Přečteno: 1972x | Diskuse | Politika

Nejčtenější

Dvorecký most promění také pražskou autobusovou dopravu v Praze. Máme velký přehled

Dvorecký most
16. dubna 2026  10:35

Už zítra se slavnostně otevře Dvorecký most, nová 361 metrů dlouhá spojnice přes Vltavu mezi...

Speciální tramvaje i plavby zdarma. Slavnostní otevření Dvoreckého mostu bude velkolepé

Testovací jízdy tramvají a autobusů po novém Dvoreckém mostě v Praze (12....
14. dubna 2026  13:38,  aktualizováno  15. 4. 12:45

Spojuje lidi s prací, školou, rodinou, zábavou i kulturou. Je neodmyslitelnou součástí životů...

Dvorecký most se pro veřejnost otevře už zítra. Kolem je zatím staveniště

Dvorecký most, který spojí Prahu 4 a 5, se otevře 17. dubna, pravidelný provoz...
16. dubna 2026  10:28

V pátek 17. dubna 2026 se po novém Dvoreckém mostě projedou první tramvaje a autobusy plné...

Turisté našli nový způsob, jak zaneřádit města. Problém má New York i Praha

Petřín (duben 2026)
15. dubna 2026  11:45,  aktualizováno  12:50

Čtvrť Brooklyn patří k nejnavštěvovanějším místům v USA. Turisté míří k ikonickému Brooklynskému...

Výluka tramvají mezi Želivského a Vinice potrvá téměř 3 měsíce. ROPID mění trasy

V ulici Želivského došlo ke srážce tramvají (16. prosinec 2025)
15. dubna 2026  12:40

Kvůli napojení nové tramvajové trati bude od soboty 18. dubna 2026 přerušen provoz tramvají v úseku...

V Třinci srazil vlak člověka, provoz na koridoru na Slovensko je zastavený

ilustrační snímek
18. dubna 2026  21:47,  aktualizováno  23:12

V Třinci na Frýdecko-Místecku srazil večer vlak člověka. Provoz na hlavním železničním koridoru z...

Na Českokrumlovsku se srazilo auto se sanitkou. Dvě ženy jsou zraněné

Záchranáři ve středu 30. dubna 2025 dopoledne zasahovali u dvou nehod na D2.
18. dubna 2026  21:02

V Přísečné na Českokrumlovsku se v sobotu srazil osobní automobil se sanitkou. Při nehodě utrpěla...

Rekordní zájem. Sály a zahrady Pražského hradu přilákaly tisíce lidí

Den otevřených dveří na Pražském hradě (18. dubna 2026)
18. dubna 2026  12:22,  aktualizováno  19:31

Reprezentační prostory Pražského hradu si v sobotu přišlo prohlédnout rekordních 11 218 lidí. Při...

Film Michael: Geniální zpěvák opředený kontroverzními skandály míří na velká plátna

Michael Jackson při koncertu na Letenské pláni v Praze (7. září 1996)
18. dubna 2026  19:29

Letos by mu bylo 68 let. Jeho život byl plný šokujících momentů, ale také převratných uměleckých...

  • Počet článků 46
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 2062x
Sladce nesladký andělský ďábel. Obyvatel Ocelového města a majitel ponorky s křídly. Politika a sex. Tedy asi jenom politika:) 
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.