Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Š81t67ě61p71á85n 29B55i82c23e27r26a
Co nikdy neexistovalo nemůže být ohroženo.
Z23d87e23n49ě50k 40Z12a85v75a35d89i44l
Jednotu Evropy ohrožuje zejména Ursula von der Leyen a její členové Komise svým GD a válečným úsilím.
Eurokomisaři si nově přijdou na 28 053 eur měsíčně (701 325 korun) a šéfka Evropské komise Ursula von der Leyenová si polepší o 2 311 eur na 34 412 eur měsíčně (860 300 korun).
K těmto částkám je navíc třeba přičíst nezdanitelné zahraniční příspěvky ve výši 15 procent a rodinné příspěvky, což v důsledku von der Leyenové zvedne její celkové měsíční příjmy na více než 40 000 eur měsíčně (více než milion korun).
Toto navýšení představuje dodatečné náklady ve výši 16,6 milionu eur pro aktivní zaměstnance a 3,8 milionu eur pro renty penzistům, bývalým zaměstnancům evropských struktur. Evropská komise tvrdí, že tyto výdaje pokryje úsporami v jiných částech rozpočtu.
Proto asi EU zvedá rozpočet EU takřka o biliardu EUR - takřka na dvojnásobek a výši poplatků členských států také.


L81i75b48o26r 40J88e34n89d50ř32e76j26a28s
Co máš autore pořád s tím Maďarskem. Co ti udělal Orbán? To že my jsme Fialová laboratoř co tento národ ještě snese ti zřejmě netrhá žíly.
J72i83ř87í 53K80u50b71í29č84e68k
Však taky co má nohy a trochu toho cizího jazyka, z Orbánovského ráje zdrhá.
L78u48b31o44m88í53r 95T46y90p36n29e32r
Článek z roku 2019, pojďme se teď statisticky podívat, jak je to s tím "zdrháním".
V roce 2023 byla celková populace v Maďarsku 9.686.463 obyvatel, na jednu ženu připadalo 1,49 dětí a do Maďarska přišlo 49.213 migrantů.
V roce 2023 byla celková populace Maďarska 9.676.135 obyvatel, na jednu ženu připadalo 1,49 dětí a do Maďarska přišlo 16.223 migrantů.
I tak je rozdíl mezi těmi lety 10.328 obyvatel.
ČR v tom samém období přišla (se započítáním narozených, zemřelých a migrace) o 73.857 obyvatel, srovnatelné s Maďarskem je Rakousko, které mělo v těch letech ztrátu 9.616 obyvatel.
Ano, je sice pravdou, že maďarská populace ubývá, jenže to samé mohu říci o české, o polské, o rakouské....jen u německé populace můžeme mluvit o masivním přírůstku, ale schválně, jestli uhodnete, čím to asi je.
A samozřejmě, o masivním přírůstku obyvatelstva můžeme mluvit dlouhodobě v případě Indie.
Ono to, že v Maďarsku ubývá obyvatel (stejně jako v mnoha jiných zemích) je prostě způsobeno tím, že klesá počet dětí na jednu ženu a stárne populace.
- Počet článků 34
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 227x




















