Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J21i88ř59í 72J80i73r31o60u47d86e50k
Vážený pane Hudečku.Nemýlím-li se, alesponˇpodle dostupných informací, se na MHMP
mnohé příliš nelišilo. Kde je pravda. A čí? Ne že bych ,,ausgerechnet musel" třeba p.Svobodu. Ono to asi není pouze o vývěsním štítu té či onné partaje, ale o lidech obecně. Jsou různě schopní, neměli by se však dostávat k moci ti, co jsou schopni lecčeho. A jak si to pak ,,nomenklaturně obsadí" která partaj u sebe, ani v tom nevidím příliš rozdílu.Samozřejmě vše ,,vždy demokraticky". Prostě ,,politickomocenský boj". Takový ten ,,politický deal", že.
Jinak zdravím
Z58d10e82n83ě18k 36B38á31r82t86a
Nedočkáme.Občan Zeman jen zbaběle mlčí a jako zbabělý kluk se schovává za rohem a sleduje kámoše jak dostávají výprask.Čeká až se všechno přežene a potom bude zatloukat a lhát, jako vždy...
M43a14r50e22k 21K94o23l64e52b28a
A už ho tady máme zase ... našeho neomarxistického myslitele. Víte co ? Starejte se raději o tu vaši ne-pravicovou a ne-konzervativní partaj s maskotem v čele


















