Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

KK

Mně teda ta prohra vadí. Hodně a hlavně ten konec. Galvas to neskutečně podělá, v rozhovoru po zápase chybu nepřizná a korunu tomu nasadí Rulík, když se vymlouvá na údajný faul před rozhodujícím gólem.

PT

Rozhovor a odpovědi ať už Galvase nebo Rulíka jsem neviděl. Upřímně - jsem rád, když si udělám čas na alespoň půlku hokeje. Což je večer relativně v pohodě, přes den prakticky nereálné.

Já si u Galvase všimnul jeho nebojácnosti, občas zajímavých přihrávek a z toho všeho někdy udělá chybu. Zatím mám z něj dobrý pocit. Že jeho nápady nejsou schopni spoluhráči proměnit nebo využít, to už nejde na jeho vrub. Chybami se člověk učí, tak snad se poučil a trenéři mu to objasní.

Díky za příspěvek

  • Počet článků 128
  • Celková karma 6,52
  • Průměrná čtenost 139x
Sportovní fanoušek ve volném čase sledující hokej, částečně fotbal a příležitostně i jiné sporty. To vše s lehkou "úchylkou" na čísla a statistiky.

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.