Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seE91m58r49i43c94h 66S33o30n10n47e77k
Podle mého názoru to vidíte velmi dobře.
K17a96r89e34l 90K40a13m54e63n67í37k
Mně teda ta prohra vadí. Hodně a hlavně ten konec. Galvas to neskutečně podělá, v rozhovoru po zápase chybu nepřizná a korunu tomu nasadí Rulík, když se vymlouvá na údajný faul před rozhodujícím gólem.
P92e75t43r 90T81ě55t10h84a62l
Rozhovor a odpovědi ať už Galvase nebo Rulíka jsem neviděl. Upřímně - jsem rád, když si udělám čas na alespoň půlku hokeje. Což je večer relativně v pohodě, přes den prakticky nereálné.
Já si u Galvase všimnul jeho nebojácnosti, občas zajímavých přihrávek a z toho všeho někdy udělá chybu. Zatím mám z něj dobrý pocit. Že jeho nápady nejsou schopni spoluhráči proměnit nebo využít, to už nejde na jeho vrub. Chybami se člověk učí, tak snad se poučil a trenéři mu to objasní.
Díky za příspěvek
- Počet článků 128
- Celková karma 6,52
- Průměrná čtenost 139x


















