Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JT

mě se zase nelíbí, že je tam Hašek, ovšem volby jsou volby, a demokrat výsledky respektuje.....ostatní zvrací

0 0
možnosti
PK

P33a84v50e59l 52K56u74l53a

28. 10. 2013 8:51

A se Zemanem do hajzlu, kam se můžete rovnou i vyzvracet :-/

0 0
možnosti

Nevolili ho kamarádi, ale příbuzní.;-)

0 0
možnosti
KS

Marek Benda je spolehlivou zárukou toho, že bude vždy hájit zájmy kmotrů a tunelářů. Proto ho Pražáci do sněmovny zvolí kdykoliv. Utře jedině tehdy, pokud ODS v příštích volbách klesne pod 5%. :-)

5 0
možnosti
ŽA

R^R^ ! !

Výborně - souhlasím a dávám karmu.

4 0
možnosti

Co si to ti lidi dovolují ? Volit někoho, kdo má médii nasazenu psí hlavu... Nehledě na to Marek Benda má za ta léta v malíčku sněmovní procedurální předpisy a legislativu, a jeho lpění na jejich dodržování, musí zákonitě jeho politické odpůrce přivádět k šílenství

3 3
možnosti

Svou "odbornost" prokázal právník Marek Benda jednoznačně a nepopiratelně tehdy, když sám sobě schválil snížení peněz, které fasuje z rozpoočtu a následným údivem "kdopak nám to udělal?" poté, co uviděl konkrétní výsledek svého hlasování.

Výplatu si totiž umí spočítat každá uklízečka nebo popelář - ti jsou na tom, co vydělají existenčně závislí.

Takže s těma plkama co má Benda všechno v malíčku, jděte laskavě někam.

0 0
možnosti
MK

Marka Bendu zvolili voliči. Je to jeden z mála lidí v politice, za kterým nejsou skandály. Co by se mu dalo vytknout je ne, zcela průhledné získaní titulu. Nicméně titul je třešnička na dortu po absolvování studia na vysoké škole. A někdo diplomovou práci musel schválit.....takže tady jde o systémový problém, který se ovšem dotýká všech politických stran a jejich reprezentantů. Pro mně ovšem je Benda daleko přijatelnější člověk než spolupracovník StB Babiš

3 6
možnosti
KS

Někdo diplomovou práci musel schválit - tak tomu tedy říkám alibismus! ;-D

3 0
možnosti
Foto

Mělo by se uzákonit, že kandidovat lze maximálně dvakrát za život (v některých případech je ovšem i jednou příliš)

7 1
možnosti
KB

Smiřte se jednou provždy s tím, že ho tam prostě lidé zvolili. Volby jsou o tom, že si lidé vyberou koho tam chtějí, ne o tom koho tam kdokoliv z nás nechce.

8 1
možnosti
JS

Souhlasím. Je mi nevolno z těch poslanců od narození, kteří nic jiného nepoznali. Nezáleží na tom jestli z ODS, ČSSD nebo nevím z jaké strany. Podle mého názoru tito exoti tam nemají co dělat a měli by se zkusit uživit něčím mimo politiku.

8 3
možnosti
KB

Takže i když je tam lidé již poněkolikáté zvolili, tak tam nemají být, protože vy je tam nechcete?

7 0
možnosti
  • Počet článků 47
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1760x
Jsem z největšího moravského města v Čechách. Kdysi jsem vystudoval VŠ v Liberci a v textilní branži se pohyboval i na vysokých manažerských postech, kromě ČR také například v Alžírsku a Číně. Po roce 2000 jsem se věnoval krizovému manažerství. Na stará kolena jsem vystudoval Trenérskou školu FTVS Univerzity Karlovy a mohu se tedy v posledních letech, s ohledem na finanční nezávislost, věnovat profesionální trenérské a manažerské práci v basketbalu, mé životní lásce.