Hvězdné střípky VII.
Markéta Konvičková v jednom ze ztracených a znovu nalezených kostýmů, při natáčení klipu v Turecku.
Duo Verona natočila pomalou písničku s názvem Ztracená bloudím, v těchto dnech dokončuje anglickou desku pro zahraniční trh, chystá také českou desku, na té je, ale ještě spousta práce.
Lucie Bílá, řekla Rytmusovi, že je její typ, myslela však pěvecky.
Jan Bendig našel, na mezinárodní konzervatoři v Praze, svou ztracenou sestru Kristýnu, kterou dala jeho matka před 15 lety k adopci. Sourozenci si společně zazpívají 17.prosince v Betlémské kapli, kde bude mít Honza koncert.
Dara Rollins se rozešla s přítelem Matějem Homolou, se kterým plánovala druhé dítě. Dara ovšem nepřestává pracovat, na konci listopadu vystoupí na svém koncertě v Praze, mělo by jít o její jediný letošní koncert v Čechách.
Petr Bende je již rok a půl otcem, kvůli synovy, opustil své noční skládání, nyní hraje hlavně přes den. Petr by byl rád, kdyby šel syn v jeho stopách.
Markéta Konvičková představila svůj nový videoklip, který natočila v Turecku, k písni Láska se nedá dělit třemi. V klipu bylo použito devět originálních kostýmů z pravého hedvábí. Markétě se hned po příletu, ztratil kufr se všemi kostýmy, který se po dvou a půl hodinách zase našel. V klipu si zpěvačka zahrála dvojroli dvou žen, které milují jednoho muže.
Odcházení, první film Václava Havla, by měl být zároveň i tím posledním. Film by měl mít svou premiéru v březnu příštího roku. Bývalý prezident by však rád napsal ještě nějakou divadelní hru či prózu. Ač současným povoláním spisovatel, se Václav svěřil s tím, že nerad píše, je to prý pro něj utrpen
Iveta Bartošová chystá novou desku, která by měla vyjít do Vánoc, texty na desku jí píše Jarek Šimek.
Barbora Nesvadbová vydala knihu pro děti s názvem Garpíškoviny v knize najdete příběhy Barbořina pejska.
Foto: ivá
Šárka Švátorová Chotová
Hvězdné střípky 2011/06
V dnešních hvězdných střípkách se dozvítě kdo vydal nové album a kdo ho pro vás teprve chystá.
Šárka Švátorová Chotová
Hvězdné střípky 2011/05
V dnešních hvězdných střípcích se dozvíte kdože je novým přítelem Šárky Vaňkové, dočtete se také to kdo miminko čeká a kdo se o něj teprve pokouší.
Šárka Švátorová Chotová
Hvězdné střípky 2011/04
V prvních únorových Hvězdných střípcích tohoto roku se dozvíte co jsou podle herce Miroslava Etzlera striptýzové kluby, jakou roli by nikdy nepřijal Vladimír Čech či na co vadí pohled Radkovi Brzobohatému.
Šárka Švátorová Chotová
Hvězdné střípky 2011/03
Dnes se ve Hvězdných střípkách dozvíte, kde bydlí dcera Alice Bendové, jak se bude jmenovat dcera Evy Decastelo či jaký nový přírůstek se objevil u Matěje Ruperta.
Šárka Švátorová Chotová
Hvězdné střípky 2011/02
V druhých hvězdných střípkách tohoto roku se dozvíte kdo připravuje novou desku, které knihy byly pokřtěny či kdo se chystá představit svůj nový videoklip.
| Další články autora |
Poznáte značku auta podle světel?
Poznáte automobilovou značku jen podle tvaru předních světel? Není to vždy snadné, masky se často...
Tenhle těžký stroj už zabránil škodám za miliony. V zimě drží Prahu v pohybu
Zima v Praze umí být krásná, ale pro tramvajovou dopravu často znamená pořádnou výzvu. Jakmile...
Návštěvnost pražských památek klesla. Kouzelná vstupenka se ale vyplatí, hlavně na začátku roku
Návštěvnost pražských památek ve správě Prague City Tourism loni klesla zhruba o pětinu. Nejvíce se...
Tramvaje nepojedou na jih Prahy, výluka omezí provoz už od Podolské vodárny
Cestující v Praze musí od soboty počítat s dalším omezením tramvajové dopravy. Z důvodu napojení...
Vraždil mladé ženy a bylo mu 16. Metoda Markovič rozkrývá případ spartakiádního vraha
Dlouho očekávaná šestidílná minisérie o dopadení spartakiádního vraha začíná už dnes. Seriál Metoda...
Na Vysočině, kterou zasáhla ledovka, se do poledne stalo 30 dopravních nehod
Policie na Vysočině dnes do poledne řešila 30 dopravních nehod, lehce se při nich zranili čtyři...
Kvůli mrazům v Brně minulý týden více praskalo vodovodní potrubí
Vytrvalé a silnější mrazy se v minulém týdnu podepsaly i na větší četnosti havárií na vodovodních...
Senior na ulici zastřelil po hádce synovce. U soudu se přiznal, vzápětí zkolaboval
Kolapsem obžalovaného a zásahem záchranářů skončilo první soudní jednání v případu vraždy, jež se...
Kopřivnická školka se stěhovala kvůli zvýšeným koncentracím 2-ethylhexanolu
Mateřská škola Pionýrská v Kopřivnici na Novojičínsku se kvůli naměřeným zvýšeným koncentracím...

RD 3+1, ke kompletní rekonstrukci, UP cca 200 m2, pozemek 2085 m2, v obci Zborovice
Hlavní, Zborovice, okres Kroměříž
2 995 000 Kč
- Počet článků 30
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 575x



















