Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seI45v38o 41C84i51l83i21c58h
31. 5. 2026 16:26
A co když někdo považuje za utrpení i to, že vůbec pracuje? 🤔
MB
M32i55r85e36k 30B36a70u85t28s15c80h
31. 5. 2026 22:10
Pane Cilichu, nemá cenu ztrácet čas četbou textů tohoto pána.
A pokud toho času přece jenom máte nazbyt, tak tady je zdroj:
https://smeromkzivotu.blogspot.com/
Autorem má být sám pán Šupa.
- Počet článků 187
- Celková karma 4,64
- Průměrná čtenost 166x
Jsem člověk přesvědčený o tom, že to skutečné, pravé a pravdivé lze spatřit jen vnitřním zrakem. Právě o to se budu pokoušet ve svých textech.


















