Diskuse
Lež, manipulace či omyl?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
O75d55s48t16r63a47n94ě22n44ý 66U48ž28i34v85a46t88e26l
J33i17ř52í 97K77i14n76d26l
Můžete mně sdělit, jak se vypočítává důchod těm, co nikdy nepracovali ?
O87n51d92ř62e30j 71F26i38l43i90p28c20z23y68k
Ten článek paní učitelky jsem četl. Úhledně napsaný s patřičnou dávkou sebeovládání.Paní učitelka má jistě pořádek v kabelce i šatníku, jako učitelka psaní
bude jistě dokonalá. Ale učitel by měl mít rozhled. Paní učitelka vše velmi zjednodušuje,
článek je povrchní.
O83d53s92t88r93a65n24ě94n91ý 25U85ž85i73v20a58t95e30l
P56a80v68e71l 38D49v20o69ř88á68k
Zapomněl jste uvést, jak to s tím vypočítáním je doopravdy, takže jak chcete dokázat , že je to hoax?
A rozdíl mezi omylem a lží? Klasika, já nelhal, já se spletl.
Vy nemáte rád Lhoťana? Proč?
J43a85k51u28b 83M94o97r63a41v10č21í24k
Upozornit na to, že něco je hoaxem, je jistě správné. Co však již správné není, je když někomu přisoudíte zlý úmysl, aniž byste vědět, zda jej dotyčný(á) - zde paní Svobodová - skutečně má. Plus navíc: zbylé informace v článku jsou snad také hoax?
Lží je něco pouze tehdy, když dotyčný záměrně říká nepravdu ve vztahu k tomu, o čem je přesvědčen, že pravda je.
J52i78ř34í 75J54i67r17o20u26d94e45k
,,O blogerech si již tolik iluzí nedělám."
O31n55d82ř84e66j 30F73i91l73i77p47c56z39y41k
Co je to hoax ? To slovo neznám .
Vy děláte důchody? Mohl byste se splést při vypočitávání toho mého ?
/v můj prospěch, myslím pochopitelně/ První důchod bychom pak mohli propít.
J45a57n 82Š29e87s92t37á27k
"Mám o čtenářích blogů na idnes.cz poměrně vysoké mínění. O blogerech si již tolik iluzí nedělám." No jo, co ale když čtenář i bloger jednou jsou?
- Počet článků 409
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 2246x


















