Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VR

Souhlasím! Bylo to jak z bulváru. Úrovní se to zařadilo po boku pořadů "kotelnice z Novy", kterou si z nepochopitelných důvodů ČT stále vydržuje. Od veřejnoprávní televize bych očekával inteligentnější vedení diskuze.

4 0
možnosti
Foto

To máte pravdu. Pořad M. Jílkové Máte slovo se již nedá dívat.

Kouknu se tam a po pěti minutách ho vpínám.Rv;-O.

1 0
možnosti
JV

Také jsem sledovala všechny debaty s kandidáty na ČT24 a už se nedivím, že s ČT nechce nikdo na společné debatě spolupracovat. Oba moderátoři mě zklamali. Rv

6 0
možnosti
PN

Jak se zde říká, karma. Mám v paměti včerejší "grilovačku" paní Nerudové. Skákání do řeči a přerušování je neomalené. Jako kobliha jsem to kritizoval už když tam "grilovali" někoho ze zástupců koblihové vlády. Včera mi přišlo až trapné, když se moderátorka opakovaně snažila paní Nerudovou vyprudit s tím, že chce stát na straně všech občanů. Představa moderátorky o tom, že když stojím na něčí straně musím být přeci proti někomu, byla hodně směšná...

5 0
možnosti
Foto

Kde je můj příspěvek? :-/

1 0
možnosti
  • Počet článků 301
  • Celková karma 19,44
  • Průměrná čtenost 1412x
Novinář a spisovatel, publikováno sedm knižních titulů. Autor řady písňových textů a vlastních pohádek s povolením je svým vnukům vyprávět. Zejména tu O opilém krtečkovi. 

Autorova poslední kniha je román z vězeňského prostředí s názvem Kulku neuslyšíš.  Román popisuje příběh studenta práv ve výkonu trestu.

Seznam rubrik