Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Jako vše, tak i blogy se vyvíjejí - z původního jakéhosi deníčku a zpovědníka do dnešního občas až ideologického manipulátora. S tím se samozřejmě mění i autoři a zejména čtenáři a autoři poznámek. Občas, čím dál tím vzácněji, se zde objeví i zajímavé informace, ale jinak je to spíš o poměřování pindíků.

Zajímavé je, že společenství zde je bipolární, ne multipolární. V podstatě dvě strany, takové dva manšafty - příznivci současné vládní garnitury a samozřejmě "Východu", Ruska a Číny a na druhé straně odpůrci. Vlastně tripolární - nezúčastnění a v podstatě se smějící diváci.

A tak se tu dva manšafty mydlí, s větší či menší vehemencí, někdo dokonce v nesmyslné představě hýbače dějinami, tím je to legračnější. A přitom jsme vrchnosti ukradení všichni úplně stejně.:-)

1 0
možnosti
ZZ

Na druhé straně ale je lepší, že se slovně mydlí na diskuzích, než pěstmi na ulicích !!!

( A ministerstvo vnitra - i pomocí svých neziskovek - všechny diskutující stejně sleduje a pokud by bylo třeba - tak exemplárně zakročí )

;-D;-D;-D

0 0
možnosti
Foto

;-) ,,Každému co jeho jest. Polibek, či rána pěstí. Pověsili blogéra. Na internetu na náměstí (F.Vracovský)":-)

0 0
možnosti
OU
Uživatel požádal o vymazání
4 0
možnosti

I82v97o 96Ž84á79č52e71k

27. 12. 2020 18:09

Blogy byly původně vymyšleny k tomu. aby si lidé sdělovali zajímavé příhody ze svého života, které mohou jiné lidi pobavit nebo třeba i trochu poučit: "Včera jsem byl tam a tam a stalo se mi to a to." Jenže se to přetočilo do fáze, kdy kdekdo mudruje o nesmrtelnosti chrousta. Dnes téměř platí, že co bloger, to politolog, sociolog, ekonom a od jara též epidemiolog. Normální blogery, kteří píší o věcech, o kterých něco vědí, nebo které prostě zažili, je pramálo. Ani Vy, pane autore, mezi ně nepatříte.

3 0
možnosti
OU
Uživatel požádal o vymazání
1 0
možnosti
Foto

Obecně jistě máte pravdu, ale chtělo by to příklady.

1 0
možnosti

Chvíli počkejte, a i příklady budou:-)

1 0
možnosti
JL

Kdo jsou blogeři/blogerky? Tak různě: někdo spasitel lidstva, někdo se jen předvádí, někdo si myslí (mylně) že je zajímavý, někdo chce být spisovatelka, některé dámy prostě perlí, co se jim děje v životě, což zajímá je a možná i kamarádky apod. - Prostě lid si hraje na publicisty....Většina blogerů neumí psát, neumí postavit příběh, neumí polemizovat, neví, co čtenáře zajímá. Jinak fajn - je to takové názorové pískoviště bez dobrých spisovatelů a spisovatelek. I když výjimka tu samozřejmě jsou. Zapomněl jsem na politiky, kteří si někde musí dělat public relations.

0 0
možnosti
Foto

Názorové pískoviště je krásný termín. Evokuje hravost s neškodnou mírou agrese (bábovičkou po hlavě). Nevadí mi zneuznaní spisovatelé, ale agresívní grafomani přesvědčeni o své jediné pravdě, kteří svými blogy o ničem zásobují čtenáře i několikrát denně.

0 0
možnosti
  • Počet článků 301
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1412x
Novinář a spisovatel, publikováno sedm knižních titulů. Autor řady písňových textů a vlastních pohádek s povolením je svým vnukům vyprávět. Zejména tu O opilém krtečkovi. 

Autorova poslední kniha je román z vězeňského prostředí s názvem Kulku neuslyšíš.  Román popisuje příběh studenta práv ve výkonu trestu.

Seznam rubrik