Petra Kvitová vyhrála 7:0 - fotoblog a video

Zvláštní výsledek v titulku odpovídá skutečnosti. Řada lidí v noci zápas z Austrálie nemohla vidět, tak jsem si dovolil pro fandy tenisu vložit pár snímků z internetového přenosu. Petra Kvitová splnila úlohu favoritky a nedovolila Marii Kirilenkové z Ruska uhrát ani jeden game. Ta přišla na kurt se zabandážovaným stehnem - jako 27. nasazená hráčka na turnaji. Petra Kvitová ji porazila v minulém roce ve finále Poháru federace žen v Moskvě 6:2, 6:2. Dnes odvedla Kirilenkové porážku z turnaje, kde ji  Kirilenková nešetřila a vyhrála v jednom setu nad Petrou také 6:0. Průběh zápasu 3.kola byl jednoznačný a Petra na kurtu dominovala. První game trval 10 minut a naše hráčka získala podání soupeřky po řadě shod. Pak už nebyla k zastavení a cizí televizní komentátoři ji přirovnávali k hurikánu na kurtu. Po vedení naší hráčky 5:0 se nechala Kirilenková ošetřovat. Po prohraném prvním setu 6:0 a vedení Petry Kvitové 1:0 už ruská hráčka pro zranění vzdala. Kdo chce vidět celý zápas, tak si může tady kliknout na videozáznam.

Maria Kirilenko 29.hráčka světaGettys Image

První game trval 10 minut - celé utkání 38 minut

Několik shod při podání ruské hráčky - vzpomněl jsem si na písničku Rudy z Ostravy o Petře Kvitové

Výhoda Petry Kvitové při podání soupeřky a možnost získání hry (break)

Kirilenková zatím ručník do kurtu nevhazuje a bojuje

Krásný zásah Petry u sítě a soupeřka je daleko od míče

Statistiky vítězných zásahů u sítě jasně mluví pro Petru

Kirilenková opět prohrává při vlastním podání - v očích je vidět už obavy o výsledek utkání

V souboji blondýnek mi to nejde, i když mám stejný cop jako Petra a bude to už 0 : 3

Už je to 3:0 a 40:0 při podání Petry

A už je to 5:0 a Kirilenková bude žádat o ošetření

Svaly na levé noze nestačí pomáhat při dobíhání rychlých míčů od Petry

Za stavu 7 : 0 na hry (gamy) Kirilenková vzdala utkání po 38 minutách hry

O podpisy mají  diváci velký zájem - Petra postoupila mezi nejlepších 16 hráček do osmifinále

Se zraněnou soupeřkou se Petra kamarádsky rozloučila a čeká ji 21.nasazená Ana Ivanovič ze Srbska.

Hodně štěstí Petro v dalších kolech ti přejí fandové na celém světě ( foto Gettys Image )

Nominujte autora do ankety Bloger roku

Autor: Miroslav Štorch | sobota 21.1.2012 5:50 | karma článku: 17,41 | přečteno: 2233x