Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Tomáš Stolařík

Jsem mladý a nadějný a skromný. Skromnost je vlastnost kterou si na sobě cením nejvíc
  • Počet článků 29
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1114x

Tomáš Stolařík

Koncentrace novinářů na demonstranta

Když jsem naposledy sledoval zprávy, zjistil jsem, že bývá dost často na demonstraci víc novinářů než samotných demonstrantů. A jak jsem k tomu došel?

15.11.2007 v 8:00 | Karma: 9,55 | Přečteno: 699x | Diskuse | Kultura

Tomáš Stolařík

Výchova chlapců v Čechách - Cit

Muži nepláčou a Ty jsi muž, přeci nebudeš plakat na to jsi velký. Romantika je pro ženy. A telenovely jsou slátanina. ..... Spousta mužů tohle říká, ale pravda je jinde.

4.10.2007 v 13:00 | Karma: 9,86 | Přečteno: 1491x | Diskuse | Osobní

Tomáš Stolařík

Čtyři druhy tolerance

Měli bychom konečně začít nazývat věci pravými jmény a ne jen doufat, že jen věřit tomu co se se říká.

1.10.2007 v 8:00 | Karma: 6,21 | Přečteno: 874x | Diskuse | Kultura

Tomáš Stolařík

Dyslexie, dysgrafie a dysortografie vs. Debilita

Jsem horší než ostatní lidé? Číst, kreslit a psát zvládnu jen mi to jde hůř. Asi ve druhé či třetí třídě u mě byli tyto poruchy konstatovány od té doby se to lepší, ale i horší. Do té doby jsem byl považován na debila. Od té doby se setkávám jen s předsudky, že jsem hloupý.

26.9.2007 v 8:00 | Karma: 24,54 | Přečteno: 2686x | Diskuse | Osobní

Tomáš Stolařík

Pokřivený obraz krásy aneb modeling tak, jak se o něm nemluví

Kdepak se asi zastaví věk modelek? A kam pak klesne až jejich hmotnost, když už teď jsou hubenější než můj výdělek z brigády? Jaký to trend ukazujeme mladým dívkám, ale i chlapcům.

24.9.2007 v 8:00 | Karma: 15,30 | Přečteno: 1333x | Diskuse | Společnost

Tomáš Stolařík

Vždy se mi staví vlasy hrůzou, když Čech křičí sieg heil

Pochopil bych to, když jsme byli za okupace. Ale rozhodně nechápu, když teď vidím skinheada jak křičí heslo nacistů. Za okupace tu nebyla moc jiná volba, protože my Češi nejsme proslulí hrdinskou povahou.

29.8.2007 v 15:47 | Karma: 9,38 | Přečteno: 1029x | Diskuse | Osobní

Tomáš Stolařík

Žíj a nech zemřít

Právo na život vs. právo ho ukončit .... Trest smrti x Eutanazie

2.8.2007 v 18:20 | Karma: 8,45 | Přečteno: 678x | Diskuse | Ostatní

Tomáš Stolařík

Nebojím se Boha(Bohů), ale víry v ně

Ve jménu Boha zemřít. Ve jménu Boha zabíjet. A ve jménu Boha žít. Nebo Bohů to je jedno.

2.8.2007 v 7:56 | Karma: 12,15 | Přečteno: 1332x | Diskuse | Ostatní

Tomáš Stolařík

Chlast tvrdí charakter

Tedy jako asi, protože mi to jinak moc nesedí...

23.7.2007 v 12:48 | Karma: 11,87 | Přečteno: 1464x | Diskuse | Osobní

Tomáš Stolařík

Presumpce nebolesti aneb jak to funguje ve zdravotnictví

Jak jsem přesvědčoval zdravotníky, že mě to koleno bolí.....

18.7.2007 v 12:18 | Karma: 27,43 | Přečteno: 2658x | Diskuse | Osobní
Bloger roku 2024
Blogera roku 2025
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.