Diskuse
Evropa v silné křeči
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
IJ
India
23. 3. 2011 7:34
Mě nevadí překlepy,
ale vadí mi, že někdo ve slově Libye píše všechna "i" měkká. Já takové články nemůžu číst... Bojím se, že příště se dozvím, že jsme Čezká republika.... 
0
0
možnosti
1
12katarina34
23. 3. 2011 18:06
Re: Mě nevadí překlepy,
Nezáleží na tom, jak je článek gramaticky napsán, ale spíše na autorově pointě... a tu vystihnul vcelku dobře. 
0
0
možnosti
- Počet článků 29
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1114x
Jsem mladý a nadějný a skromný. Skromnost je vlastnost kterou si na sobě cením nejvíc


















