Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

IJ

India

23. 3. 2011 7:34
Mě nevadí překlepy,

ale vadí mi, že někdo ve slově Libye píše všechna "i" měkká. Já takové články nemůžu číst... Bojím se, že příště se dozvím, že jsme Čezká republika.... !!

0 0
možnosti
1

12katarina34

23. 3. 2011 18:06
Re: Mě nevadí překlepy,

Nezáleží na tom, jak je článek gramaticky napsán, ale spíše na autorově pointě... a tu vystihnul vcelku dobře. ;-)

0 0
možnosti
  • Počet článků 29
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1114x
Jsem mladý a nadějný a skromný. Skromnost je vlastnost kterou si na sobě cením nejvíc
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.