Seriál Oddělení: Pornografie - taková fajn brigáda
Natáčelo se to na Zličíně v malé diskotéce. Lidi, kteří v tom účinkovali, znal. Celkově jich v komparsu mohlo být asi čtyřicet, plus herci. Těch tenkrát bylo dvacet možná pětadvacet. „Co mě nejvíce překvapilo, byl fakt, že to gay porno natáčelo hodně heterosexuálů. Hezcí kluci to byli. Namakaní, sportovní postavy, žádní střízlíci nebo chudáci. Vždy tam přijeli kabriolety – a se svými přítelkyněmi. Ty je většinou dovezly přímo až ke vchodu. A mezitím, co ti kluci natáčeli tvrdé porno, ony si nakupovaly nějaké hezké hadříky v blízkém obchodním centru,“ vzpomíná na svou první zkušenost.
Na začátku si je vyfotili, zkontrolovali občanky, jestli sedí všechny údaje. Poté s nimi podepsali potřebné smlouvy a posadili je do jedné místnosti. Tam do nich začali nalévat alkohol. Potřebovali, aby byli povolní, uvolnění a pořádně to rozjeli. „Měli jsme tleskat, vybízet kluky k dobré akci,“ vysvětluje. Celé to trvalo asi dvě, tři hodiny. „Když zpětně zavzpomínám, bylo to poměrně divoké. Zpátky domů jsem jel dost pod vlivem. Cestu jsem vždy buď prospal nebo problil na záchodě. Štěstí, že jsem dojel.“
Tyhle mejdany byly ale jen pro ně. Kluci, kteří měli točit, se mezitím připravovali vedle ve sprchách. Neviděli na ně. „Oni se tam většinou sprchovali a mezitím zobali modré pilulky na lepší erekci. Opilí být v žádném případě nemohli," nastiňuje, jak to vypadalo těsně před natáčením. Poté jim režie dala pokyn, aby přišli do šatny. Tam se převlékli a šli natáčet. Začali tančit. Museli navodit dobrou atmosféru. „V hale nás bylo několik. Samozřejmě jsme tam byli my jako křoví. Pak kluci, kteří byli zaplaceni pouze za orální sex a hlavní herci. Celé to divadlo trvalo hodinu. Pak byl konec,“ líčí průběh natáčení.
Své rodině ale o ničem neřekl. Kromě toho, že jezdí do Prahy na brigádu. „Samozřejmě jsem matce neřekl, co přesně dělám. O tom, kam jezdím, ale věděla. Něco navíc zjistil brácha. Dodnes mi není jasné, jak na to mohl přijít. Myslel si, že jsem točil tvrdé porno, což se nikdy nestalo,“ vysvětluje. Nakonec se ke všemu přiznal. „Nechtělo se mi pracovat někde v obchodě a doplňovat zboží za padesátku na hodinu. Tam jsem dostal za hodinu práce patnáct set na ruku. Aby to ale nevyznělo tak, že mi šlo čistě o to si nahrabat hodně peněz, tak do tvrdého natáčení bych nikdy nešel. Za to by mi ty peníze nestály,“ přemítá nad svým rozhodnutím.
Strach, že natáčení pornografie někdo vytáhne a zdiskredituje ho, nikdy neměl. Dokonce se s tím i jednou pochlubil. „Působil jsem i jako komparzista u natáčení Ošklivky Katky. Tam jsem to vykecal Olze Lounové. Nějak přišla řeč na bídné financování komparsu,“ doplňuje. Stále si ale uvědomuje, že před spoustou lidí své angažmá v pornu zmínit nemůže. Přestali by se s ním okamžitě bavit. Na druhou stranu problém v tom nevidí. „Na těch videích jdu vidět, ale ne moc. Navíc, když se podíváme kolem, tak kdo vše dělal něco podobného? Zemanová? Ta účinkovala v něčem podobném. Slavik? Ten točil tvrdé porno. Samozřejmě, kdybych byl nějaký průměrný úředníček, tak to riziko, že mě za toto vyhodí, je velká. Mně se to však zatím nestalo,“ shrnuje na závěr svého vyprávění.
David Kohout
Stisk Studentský deník
Recenze: Divoká říše slibuje více, než zvládne splnit

Novinka nakladatelství CooBoo - Divoká říše autorky Stacey Marie Brown: Kniha se odehrává v dystopické Budapešti a nakladatelství se ji nebojí srovnat i s velikány žánru adult fantasy, ke kterým má však daleko.
Stisk Studentský deník
Tvorba komunity je pro nás klíčová, říká vedoucí Radia R Barbora Dohnalová

Největší studentské rádio na území Česka a Slovenska má nově zvolené vedení. Místo station manažerky získala studentka Barbora Dohnalová. V rozhovoru mluvíme o autenticitě, fungování, ale i osobním vztahu Dohnalové k Radiu R.
Stisk Studentský deník
Zápasník Chotěnovský: Trend MMA je teprve na začátku

V jednadvaceti letech se rozhodl pro sport, který u nás v té době nikdo neznal. Denně dojížděl sedmdesát kilometrů na tréninky z Dolní Dobrouče do Hradce Králové. Řeč je o MMA zápasníkovi Lukáši Chotěnovském.
Stisk Studentský deník
Komentář: Reklama na Formuli 1 v americkém Austinu

Max Verstappen znovu kraloval. Tentokrát na okruhu COTA (Circuit of the Americas) ve Spojených státech Amerických. Předcházelo tomu ale drama plné nehod, předjíždění a chyb. Byla to Formule 1, tak, jak ji známe.
Stisk Studentský deník
Recenze: Hlavní hrdina přepere tygra. To je bollywoodský trhák RRR

Bollywoodský film RRR, který se odehrává v koloniální Indii, nenechá diváka ani na chvíli usnout. Emoce, zpěv, boje. Film plný adrenalinu a nebezpečí.
Další články autora |
Chlípní rudoarmějci na lovu. Slavný fotograf nafotil tutlanou sexualitu v SSSR
Seriál Jen rok po Stalinově smrti dorazil do Sovětského svazu Henri Cartier-Bresson. Slavný francouzský...
Koruny místo eur. Reebok nabízel oblečení za hubičku, Češi zběsile nakupovali
Za neobvykle nízké ceny nabízel oblečení internetový obchod značky Reebok. V sekci „výprodej“ na...
V Indii se zřítil letoun s 242 lidmi mířící do Británie, dopadl na lékařskou ubytovnu
Letadlo společnosti Air India s 242 lidmi na palubě mířící do Británie se krátce po startu zřítilo...
Poslala manželce zprávu, že jsme milenci. Sekal jsem ji do hlavy, vypověděl primář
Šokující detaily mimořádně brutální vraždy dnes zaznívají u Krajského soudu v Plzni, kde stanul...
Rudé prádlo a finta se třpytkami. Strip klub v Charkově nabízí show i útěchu
Když si dvacetiletá Lisa na svou směnu ve striptýzovém klubu v ukrajinském Charkově obouvá boty na...
Na Frýdecko-Místecku se srazilo šest aut. Jeden řidič je vážně zraněný
Nehoda dvou kamionů a čtyř osobních aut uzavřela v obou směrech silnici I/11 na 29,5. kilometru u...
Letectvo USA přesouvá přes Atlantik obry určené k doplňování paliva ve vzduchu
Americké letectvo hromadně přesouvá přes Atlantik letadla KC-135 a KC-46, určená pro doplňování...
Odbory chtějí růst platů ve veřejné sféře o 10 procent, hrozí vládě eskalací
Místo jednání o platech ve státní sféře řeší vláda jen vlastní kauzy, nad nimiž zůstává rozum stát,...
SPOLU chyceni a pověšeni, psala Majerová. O příspěvek se zajímá policie
Předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová, která ve volbách kandiduje za SPD, o víkendu vyvolala...

Dětský opalovací krém v tyčince? Přírodní, šetrný a super praktický
Když se děti chystají na sluníčko, potřebují víc než jen kšiltovku a dostatek vody. Kvalitní opalovací krém je zkrátka základ. Hledali jsme takový,...
- Počet článků 2823
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1120x
Tiráž:
Vedoucí projektu Stisk online: Jaroslav Čuřík
E-mail: curik@fss.muni.cz
Adresa: Katedra mediálních studií a žurnalistiky, FSS MU, Joštova 10, 602 00 Brno.
Tiskové zprávy zasílejte na: stisk.munimedia@gmail.com
Seznam rubrik
Oblíbené stránky
- Katedra žurnalistiky FSS MU Brno
- Magazín M, časopis Masarykovy univerzity
- Stisk, studentský zpravodajský online deník na Facebooku
- Atrium, časopis Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity
- Muni TV, studentská televize Masarykovy univerzity
- Stisk, studentský zpravodajský online deník na Twitteru
- Stisk, studentský zpravodajský online deník na YouTube