Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JK

soudnictví je zfeminizované

0 0
možnosti
TH

"Feministka je mužov neznášajúca lesbička s krátkymi vlasmi, ktorá páli podprsenky a pri tom sa sťažuje, že je utláčaná. Tento proces už nejde zvrátiť ...."

Prosim vas prestante s temi nesmysly....chcete rici, ze na svete zeny utlacovane nejsou a jen nejaka pomylena lesba si to mysli....8-o

2 0
možnosti
ZB

V počiatku sa hovorilo o zrovnoprávnení žien, možno by sa malo hovoriť o zrovnoprávnení pohlaví? Osobne si myslím, že pokiaľ budeme od slov utekať, pretože niektorí ich význam chápu zprofanovane, tak budeme meniť terminológiu neustále. Ja sa za feministku pokladám celý život , zato vlasy mám dlhé:-)

2 0
možnosti
  • Počet článků 2823
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1116x
Stisk online je studentský online deník tvořený studenty Katedry mediálních studií a žurnalistiky Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Blog Stisku je po dohodě s redakcí Blog iDnes.cz koncipován jako skupinový. Stisk vznikl v roce 1997 jako jeden z prvních internetových časopisů v České republice, v rámci blogu iDnes se představuje od února 2009. Plná verze časopisu Stisk online je k dispozici zde.

Tiráž:
Vedoucí projektu Stisk online: Jaroslav Čuřík
E-mail: curik@fss.muni.cz
Adresa: Katedra mediálních studií a žurnalistiky, FSS MU, Joštova 10, 602 00 Brno.
Tiskové zprávy zasílejte na: stisk.munimedia@gmail.com