Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Hledáme mimozemšťany především kvůli naší zvědavosti. Kdo se nezajímá o to, zda v sousedství někdo žije, může na to také doplatit.

A proč se tu žádný mimozemšťan dosud neukázal? Jednak to nevíme, jednak pokud narazil na člověka typu pisatele článku, došel nejspíš k závěru, že zde se navázání kontaktu nezdaří. ;-D

0 0
možnosti
Foto

Já myslím, že lidstvo zabloudilo a potřebuje se někoho zeptat, jak se dostaneme nejkratší cestou k Věčnému Blahobytu... :-)

0 0
možnosti
MS

Ve hře je taky možnost, že naše civilizace je jedna z prvních a další miliardy nás budou v dalších miliardách let teprve následovat. :-)

1 0
možnosti
Foto

Ano, je to tak - jedna z nedávných studií se přesně tímto zabývala a dokonce stanovila i odhad, kolik procent obyvatelných planet teprve ještě vznikne. Bylo to tuším 93%, ale je tyo jen odhad. I kdybchom to přesně věděli, pořád ale zůstáváme u otázky, jakou životnost každá taková civilizace má a jestli i tak budou mít šanci se kontaktovat.

1 0
možnosti
PM

P11e67t80r 71M54u55n53z14a32r

4. 11. 2015 12:49

Pěkný článeček.

1 0
možnosti
  • Počet článků 2823
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1116x
Stisk online je studentský online deník tvořený studenty Katedry mediálních studií a žurnalistiky Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Blog Stisku je po dohodě s redakcí Blog iDnes.cz koncipován jako skupinový. Stisk vznikl v roce 1997 jako jeden z prvních internetových časopisů v České republice, v rámci blogu iDnes se představuje od února 2009. Plná verze časopisu Stisk online je k dispozici zde.

Tiráž:
Vedoucí projektu Stisk online: Jaroslav Čuřík
E-mail: curik@fss.muni.cz
Adresa: Katedra mediálních studií a žurnalistiky, FSS MU, Joštova 10, 602 00 Brno.
Tiskové zprávy zasílejte na: stisk.munimedia@gmail.com