Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

R^R^R^ Dík!

Nejlepším ministrem byl Adam Vojtěch, který přes to, že nebyl lékař, připravoval po dloluhých neplodných letech reformu zdravotnictví. Tu mu neumožnil provést koronavirus a Babiš. Dodnes vidím ty slzičky v jeho očích, když věděl, co je nezbytné, ale pro Babišovu PR to nesměl realizovat. Odstoupil.

Roman Prymula se odedávna těžko srovnával se zákonem. Ne každý má ne zcela legální šmejdy a umí je vynikajícím způsobem krýt. Nejspíš to může být i pravda!

Jan Blatný byl druhý vynikající ministr, ale byl příliš rovný, a tak byl očurán!

Petr Arenberger je typický postkomunistický papaláš! V organizaci zdravotnictví je to hrůza, ale jinak dobré, ne? Za ministrování ostravského Němečka se říkalo, že defraudace minimálně milionu korun je ta pravá pozvánka na post ministra zdravotnictví. Ale ono se toho namluví, že? Možná i předčil úspěchy Andreje Babiše!

:-)

0 0
možnosti
GH

G69e88o33r46g94e 58H59o19l57y

19. 5. 2021 16:53

Je zajimave si vsimnout, ze nekdy v 193x znamy cesky spisovatel Karel Capek (tez napsal R.U.R.) napsal Bilou Nemoc, ktera je podobna a ma podobny prubeh jako Covid-19.

0 0
možnosti
Foto

Bílé necitlivé fleky? Odpadávání kusů těla a zápach? Jistá smrt za 2-5 měsíců? To nejspíš covid nebude.

Myslím, že snad jediný společný rys obou chorob je zaměření na starší populaci.

1 0
možnosti
  • Počet článků 2823
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1116x
Stisk online je studentský online deník tvořený studenty Katedry mediálních studií a žurnalistiky Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Blog Stisku je po dohodě s redakcí Blog iDnes.cz koncipován jako skupinový. Stisk vznikl v roce 1997 jako jeden z prvních internetových časopisů v České republice, v rámci blogu iDnes se představuje od února 2009. Plná verze časopisu Stisk online je k dispozici zde.

Tiráž:
Vedoucí projektu Stisk online: Jaroslav Čuřík
E-mail: curik@fss.muni.cz
Adresa: Katedra mediálních studií a žurnalistiky, FSS MU, Joštova 10, 602 00 Brno.
Tiskové zprávy zasílejte na: stisk.munimedia@gmail.com