Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Já bych ještě s hodnocením dopadu obratu ČSSD do leva ještě nepředbíhal. ČSSD sice asi nemá na to, aby Babiše porazila, ale jasná profilace je určitě lepší, než namasná, neslaná politika. Balónek o možné spolupráci s KSČM je snahou připravit si lepší vyjednávací pozici při utváření případné povolební koalice. Sobotka tímto prohlášením naznačil, že zde existuje alternativa koalice ANO, ODS a KDU - ČSL, což se sice dnes zdá jako scifi, ale do voleb je to ještě pár měsíců a dnešní rozložení preferencí voličů se může změnit. Mnohé objasní sjezd ČSSD, pokud si socani do vedení navolí lumpy z pochybnou minulostí, intrikáře a karieristy, tak ji nějaké levicové proklamace budou houby platné.

0 0
možnosti
Foto

nic netrvá věčně, ani láska k jedné slečně

0 0
možnosti
RH

ČSSD neovládá tisk, proto se všechny kroky vlády vykládají jako vítězství ANO a chyba ČSSD. Ve skutečnosti je ta vláda špatná obecně...

0 1
možnosti
  • Počet článků 2823
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1116x
Stisk online je studentský online deník tvořený studenty Katedry mediálních studií a žurnalistiky Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Blog Stisku je po dohodě s redakcí Blog iDnes.cz koncipován jako skupinový. Stisk vznikl v roce 1997 jako jeden z prvních internetových časopisů v České republice, v rámci blogu iDnes se představuje od února 2009. Plná verze časopisu Stisk online je k dispozici zde.

Tiráž:
Vedoucí projektu Stisk online: Jaroslav Čuřík
E-mail: curik@fss.muni.cz
Adresa: Katedra mediálních studií a žurnalistiky, FSS MU, Joštova 10, 602 00 Brno.
Tiskové zprávy zasílejte na: stisk.munimedia@gmail.com