Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

MS

"Honzíku, ty sis prohlížel tu knížku, co je na ní napsáno Kámasútra?" – "Ano, tati ..." – "A ty jsi do ní i něco kreslil?" – "Ano, tati ..." – "Tak mi pojď pomoct rozplést maminku ..."

Foto

Stáňo, těmhle otázkám přece my chlapi vůbec nerozumíme a nezbývá nám, než jednat intuitivně. 😺

Foto

No jo no. Ale ta vystajlovaná slečna nevysvětlila, proč potřebuje zrovna kabelku. Nějaký nápad?

Foto

Milé, Stanislávko!

A pochopitelně si mi vybavila i archaická varianta:

„Co by neměla mít novomanželka o svatební noci u sebe?“

„Nohy.“

Foto

...a kdo by byl tím třetím? Manžel? Milenec? Švagr? Kamarádka?

Velice zajímavá poznámka. Díky za ni.

Foto

To v ten moment v kavárně vůbec nikoho nenapadlo. Všichni spíš přemýšleli nad nějakými předměty.

Foto

Někdy se člověk nachomýtne k zajímavým rozhovorům...

Taky se vám to někdy podařilo?

  • Počet článků 236
  • Celková karma 33,36
  • Průměrná čtenost 4395x
Svět mne baví. Cvrkot kolem je úžasný.

Pozoruji (nejen) naši malou zemi z ještě menší zemičky.

 

Foto (c) Štěpánka Boudová
 
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.