Diskuse
Mohlo by tu být líp!
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
A54n34t95o95n68í28n 11P88o52l91i45c30k44ý
Mi se před pár lety stalo v Praze: Přijel jsem večer, zaparkoval podle předpisů na ulici a odkráčel do hotelu. Ráno jdu k autu a za stěračem lísteček. No krve by se ve mě nedořezal, si říkám, co jsem zase provedl. A ono na lístečku od Městské policie stálo (už si to nepamatuji úplně přesně): "Děkujeme, že parkujete správně".
A20n62e37t39a 61M48a77c72h49o96v94á
To by se zde ovšem neměli nacházet lidé, kteří by i to Vaše zlepšení například v hromadné dopravě neocenili a ještě by nadávali. Poznatek číslo jedna totiž zní: "Čechům se nezavděčíte NIKDY!"
O92l13d96ř82i47c87h 73H65o15r63á45k
Vy také máte problém s tím, že jste místní a myslíte (to vás hodně přeceňuji) že budete světová, když si nakálíte do hnízda?
Vaše maminka by asi zamáčkla slzu a tatínek by vám fláknul takovou, že byste vzala druhou o zeď.
Tyhle ubožáky co si pro světovost klidně naserou do hnízda opravdu "obdivuji"
J90a56n 10H77l68e79d90í53k
čs domorodec vyrostl na třídní nenávisti a závisti a radovat se mohl v průvodě na 1.máje, nebo když se sousedovi podařilo rozsekat pěkné auto. Také se radostně vítal Gagarin a Brežněv a bylo též povoleno se na MDŽ- 8.března i v podniku totálně opít. Takové ty buržoazní tmářské požadavky na laskavost a pomoc vždy u bolševíků signalizovaly, že dotyčný asi věří v Pána Boha a že tak reakčně a zbaběle se bojí Satanáše v pekle.
O64l88d26ř61i53c85h 19H88o95r93á87k
Vy musíte mít více problémů než přiznáváte ve své exhibici.
A39n15d37r11e13j 64K30r27á51l
Ale to uz bysme byli ve Spojenych Statech a to tu vetsina lidi preci nechce
O64l27d78ř24i80c74h 71H79o39r83á79k
To jako myslíte za stěračem zdvořilá pozvánka k místnímu soudci za stání blízko kolejím či na jiném nevhodném místě?
Rychlý samosoud nejvlivnějším občanem (nebo někým dosazeným(?
- Počet článků 31
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 894x


















