Diskuse
Smrdíš jako důchodce, babi!
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seV23á89c47l20a81v 82K31u87n35f65t
Celý život jsem praktikoval, kromě osobní hygieny ještě každé ráno cáknout do podpaždí deodorant a za ucho kapku kolínské, tak proč to na stará kolena měnit.
Vašek
J70i50t96k70a 54Š57t30a84n47c44l82o74v71á
Vašku, nic neměň, dělám přesně to, co ty. A tak to má být. Hezký večer. A vody už je u nás po dnešku zase hojně
M95a53r43e80k 62V40a38l67i87č37e45k
Očuchal jsem se a zatím dobrý... zdravím “duchnu”!
J74i71t91k65a 13Š84t85a55n75c16l43o27v31á
Marku, člověk sám sebe prý necítí-píšou...ale hlavní je být sám se sebou spokojen, si myslím já, duchna.
J81a97r64m79i38l35a 88Č91e48r28n50á
Jitko, také jsem před pár dny narazila na článek o tom, že staří lidé nevoní... Trochu mě namíchl, protože to není pravda. Člověk nemůže být tak zchoulostivělý. Myslím, že jsme si nechali zničit čichové buňky, když nám smrdí trochu potu a naopak voní umělé pachy. Mně tedy umělé nevoní - když to někdo přežene, pak potkat takovou chodící parfumerii nebo po ní jet výtahem, to je za trest.
J48i11t68k56a 95Š97t81a23n61c95l81o65v63á
Jarmilo, naprosto souhlasím.
Z61d57e37ň98k64a 61O35r21t98o63v74á
Jitko, maličko mi to připomnělo, jak před pár lety odcházela z naší knihovny stará paní s vnoučkem a při odchodu zakopla o práh a zakolísala. Vyskočila jsem od půjčovního pultu, že pomůžu, pokud by toho bylo třeba, ale paní mávala, že je to dobré, že to vyrovnala. Jenže vnouček se tvářil, jako by mu někdo zakázal mobil, kouknul na mě a zavrčel: "Já se za ní tak stydím." Zeptala jsem se, že nevím, proč by se měl za babičku stydět, zakopnout přece může každý, a kluk odpověděl, že se za ni stydí, protože je stará.
A Ty jsi to napsala moc pěkně, včetně rozkvetlého sadu růží!!!
J57i38t61k47a 52Š35t52a50n98c63l82o27v97á
Zdenko, tak to je smutný. Kdopak ví, jestli to bylo z jeho hlavy, snad někdy chlapec prozří.
J78a18n 61P14r69a85ž25á98k
Vem to z druhé strany, Jitko, bez feromonů bychom vymřeli.
J26i56t73k40a 64Š49t62a88n41c36l12o14v80á
S tím nemám vůbec problém
J18i69ř38í 25J64u26r77č40á38k
Zdravím, paní kolegyně. Myslím jako kolegyně blogerka i důchodce/kyně.
Tož, člověk se sice snaží, ale jsou situace, kdy smrdí úplně každý. I když si někteří z nás myslí, že to jeho ... voní po fialkách. 
Ta vysazenost proti "důchodcům" je v poslední době asi největší, co jsem kdy zažil. Nějaká "úcta ke stáří" zřejmě už nějakou dobu nepatří mezi tak hlasitě proklamované "evropské hodnoty". Je to sice trochu zajímavé, protože v nemalé skupině nově přišedších obyvatel je rodina a vztahy ke starším členům "rodu" ještě poměrně ve velké míře vrozená a pěstovaná. 
Nicméně, přísloví "dědeček a babička, ujídají chlebíčka" a "jedni rodiče uživí deset dětí, ale deset dětí neuživí jedny rodiče", nevznikly v posledních deseti, ani dvaceti letech. Nakonec i ta, kdysi poměrně známá "Dědova mísa", s kterou jsem před více než šedesáti lety obrážel srazy důchodců, moje slova potvrzuje. I když tam pan Neruda ještě "zakomponoval " jistý "happyend", kdoví, jestli to synátorovo prozření přežilo další rozbitý taléřek. :-)))
J29i55t10k30a 51Š23t47a75n41c80l87o17v86á
I já zdravím! Copak kolegyně, blogerka atd...ale i tuším valašskou krev máme společnou?!
Právě smažím bramboráky a to si vždycky vzpomenu na maminku. Vidím ji stát u kamen, celou rozpálenou od plátů a neúnavně smažila kupu bramboráků pro nás sedm dětí. My si zatím bezstarostně lítaly venku a maminka si prozpěvovala. Co jiného, než valašské písničky. Bramboráky voněly, a maminka ještě víc. Byla nám vždycky vzorem a úctu jsme k ní chovaly do konce života.
Krásně jste to popsal.
I já se snažím těm mým pěti vnoučkům sem tam trošku připomenout mantinely, protože se mi vždycky vybavuje přísloví "ohýbaj ma mamko, dokud som já Janko"...
Tož asi tak nějak. Mějte pohodové jarní dny
A děkuji!
M85i89r60k66a 37Š80v22a26r40c48o40v39á
Jitu, každé ráno jezdím totálně narvanou tramvají do práce. Narvanou studenty s batohy, sluchátky v uších a mobily v rukou...vzduch by se dál krájet! NIKOHO z nich nenapadne, že by otevřeli okýnko, zajímají je jen mobily...a tím se dostávám k tématu článku...VZDUCH "provoněný" potem mladíků, zápach z tenisek ani nebudu popisovat, a ty umaštěný vlasy! Ale pravdou je, že odér z důchodců je také znát, těžko popsat, co je horší..:D
Zdravím Tě
J60i25t85k83a 60Š40t94a98n36c29l17o87v20á
Mirko, moc tě zdravím a díky za odezvu. Dojíždění do práce jsem si užila taky dost, naštěstí zamlada a třeba i v nacpané vlečce busu. Ale na všechno pak člověk vzpomíná s určitou nostalgií. Ono nezbývá nám všem, než se přes to přenést a hlavně se vždy a pořádně nadechnout.
Měj se moc fajn!
M83i88l66a15n 17V87a42l66á31š82e48k
Moje babička říkavala že -Starý dům a starý člověk smrdí- o starých domech to mohu potvrdit z vlstní stavařské zkušenosti a o starých lidech vím také své. Maminka léta pracovala v domově důchodců kde jsem ji často navštěvoval a ten ozón na pokojích byl také rozpoznatelný. Bohužel mnohdy se s tím nedá moc co dělat.
J63a96n88a 96M27e21l88i17š69o90v90á
Deti vždy povedia čo si myslia, ešteže to nebolo tak, ako keď sa vnuk pýtal babky ako ku nim prišla. Ona odpovedala, že však autobusom. A vnuk prikývok, dobre, lebo otec povedal, že ťa ku nám zase čerti doniesli.
- Počet článků 696
- Celková karma 21,86
- Průměrná čtenost 892x


















