Diskuse
Děcka, já vás tak ráda vidím!
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seZ45d62e13ň85k79a 61O52r36t68o81v58á
Rozumím Ti, jooo, určitě jste měli ze sebe navzájem všichni radost. Měla jsem štěstí v tom, že my jsme se vlastně nikdy nerozešli a setkáváme se každých 5 let.
J12i36t40k55a 31Š30t57a67n42c60l70o59v62á
Tak to je krásný a tak by to mělo být. Ale jsem vděčna za ten náš den a už se těším za rok
J18a29n 94P66r40a26ž53á58k
Bezva, Jituš
J61i29t25k64a 25Š36t98a30n94c56l98o38v98á
Honzo, byl to zážitek!
To je krááásný
Já jednou u pana ředitele zařídila, že jsme se mohli jít všichni podívat do naší základky
Teda všichni ... přišla nás ani né půlka, ale bylo to super
J89i15t93k57a 47Š47t14a70n30c62l68o30v11á
O základce se mi často zdá. Taky jsem měla možnost si projít ta místa a zavzpomínat.
Paráda! My se poprvé sešli po třiceti letech od ukončení základky a scházíme se každých pět let. S námi naše bývalá učitelka češtiny a dějepisu, manželka našeho milovaného třídního, který už, bohužel, není
. Zůstalo mi z té doby pár kamarádů a dvě celoživotní přítelkyně, jichž si neuvěřitelně vážím.
J81i72t53k57a 72Š14t81a86n17c40l64o56v85á
Danielo, tak to je přímo ukázkový příběh.
V13á14c42l83a64v 74K38u40n43f20t
Musela to být nádhera. Z naší bandy ze základky jsem ještě loni vozil toho posledního na vozíku na pivo. Už není.
Vašek
J82i39t52k24a 29Š63t69a39n32c91l92o67v59á
Vašku, byla! Ještě teď to vstřebávám
.
J22i18ř78í 45J79u87r51č17á97k
Tož vidím, že vy ste, oproti mne, ještě mladica! 😉 😄
J60i74t52k95a 66Š24t35a13n18c84l47o61v69á
Jiří, tak to jste mě pobavil
Ale když jsme si v sobotu na srazu s holkama vzájemně porovnávaly stav svého těla, potěšilo mě, že kolena, kyčle mám ještě původní. Ale to se může rázem změnit
J28a29n88a 61M33e47l10i41š63o91v45á
Stretnutia všetkého druhu sú vždy zaujímavé, keď si ľudia majú čo povedať
J54i30t75k84a 39Š57t52a91n13c84l77o77v71á
Chvíli jsem se nemohla vzpamatovat, pořád jsem srovnávala jednotlivé postavy, ale pak šlo vše jak po drátku
I33v95a55n13a 29L83a18n29c96e
Sešla jsem se se základkou minulý rok a bylo to moc fajn.
J51a88r59m55i27l64a 14Č16e65r95n81á
Základka je prostě základ, ta ze všech škol nejvíce přiroste k srdci, samozřejmě kvůli děckám. My jsme ještě žádný sraz po letech neměli, ale sem tam se s někým potkáme, je to opravdu srdeční záležitost. Jitko, díky za Tvůj optimismus a jen tak dále!
J17i51t46k47a 49Š73t59a42n55c58l84o49v50á
Jarmilo, já děkuju.
- Počet článků 696
- Celková karma 21,86
- Průměrná čtenost 892x


















