Sex? Přežitek! Nastupuje hitech orgasmus

Lidstvo víc a víc leniví. Tolik oblastí našeho života už ovládají špičkové technologie, zatímco my hezky sedíme. A co sex? Nemůže technika navodit orgasmus a to přímo „bezpracně“?

 

Vědci nyní pracují na tvorbě elektronického „sex-čipu“, který se zavede do mozku a zde bude stimulovat patřičné centrum slasti. Stimulace bude probíhat pomocí elektrických mikro šoků vysílanými implantátem. Do deseti let by přístroj pro sexuální stimulaci mozku měl být prý v prodeji.

Původně byla tato technologie použita v Americe k léčbě Parkinsonovy choroby.

I druhý hi-tech orgasmus vznikl jako druhotný produkt a zasloužil se o něj Dr. Stuart Meloy. Je to nebo aspoň byl, zcela normální americký doktor - chirurg ze Severní Karolíny. Navštěvovali ho nemocní se zcela běžnými bolestmi a nemocemi. Jedna jeho pacientka například trpěla dosti urputnými bolestmi v kříži. Nic ji nepomáhalo, bolest neustávala, tak se doktor Meloy rozhodl pro nový způsob léčby - vytěsnit bolest stimulací míchy. Při tom se používá v medicíně dostupný přístroj, který má stimulovat páteřní nervy hlavně během operace.

Meloy zavedl elektrody do určitého bodu na páteři pacientky, chtěl najít nervy předávající signál bolesti do mozku a nestačil se divit. Žena v jeho ordinaci najednou nesténala bolestí, ale rozkoší. Dá se říci, že od této chvíle se doktor zaměřil na výzkum onoho jevu a později na vývoj "Orgasmotronu" - stroje na rozkoš.

Meloy nebyl první, který zjistil, že použití tohoto přístroje u žen vyvolává orgasmus. Jenže ostatní lékaři tomu nevěnovali pozornost a nezabývali se tím, pokládali informace o orgasmu pacientek za druhotné a bezcenné. Takže patentovat si tento objev nechal až Meloy.

Ovšem jedna z jeho kolegyní - Jennifer Berman,  nesdílí jeho nadšení a říká, že orgasmus u všech žen není stejný a co funguje u jedné, vůbec neplatí u druhé. Jenže, zdá se, že ji nikdo neposlouchá.

A jak vlastně “mašina na sex“ pracuje?

Celá věc je velice prostá - Orgasmotron se upevní na hýždě "pacientky" malý generátorek elektrických impulsů se implantuje přímo pod kůži do hýždí a po zmáčknutí tlačítka na dálkovém ovládači přístroje, se po určité době u ženy dostavuje orgasmus.

Konkrétněji - dvě elektrody s pomocí speciálního vodiče se napojí na nervy v míše. Při zmáčknutí tlačítka elektrody vysílají k nervům slabý elektrický výboj, který vyvolá orgasmus.

Ono po pravdě řečeno málokterou uživatelku Orgasmotronu zajímá, jak ten přístroj na rozkoš funguje a asi jich moc také nezajímá, že se ještě ví velice málo o jeho vedlejších účincích. Je to jako s Viagrou, tady už jsou vedlejší účinky celkem známy, má na svědomí i úmrtí, ale na jejím prodeji se to neodrazilo.

Co by mohl vyvolávat slabý výboj vyslaný skrz tělo k nervům? Nevíme. Jen mě napadá - i elektrická dečka někdy, když například probíjí, dokáže zabít. Nemysleme na nejhorší, jistě doktora Meloye budou velebit statisíce žen a třeba se stane modlou či rovnou uctívaným bohem nebo některým příštím prezidentem USA. Hladem jistě nezemře, ovšem možná na něj vyhlásí hon opuštění muži. Rychle bude muset vynalézt takovýto přístroj i pro muže. Ovšem, jak skončí lidstvo, posedlé těmito přístroji, to je otázka. Na závěr na obranu doktora Meloye nutno dodat, že náhodně vzniklý Orgasmotron využívá při léčbě pacientek se sexuálními dysfunkcemi.

 

 

Orgasmotron už tu byl:

Slavná scéna s Jane Fondovou a mučícím nástrojem Orgasmotronem, film Barbarella z roku 1968

 

 

Stroj na orgasmus byl i ve filmu Sleeper z roku 1973 od Woody Allena

 

 

 

Autor: Jita Splítková | pátek 4.3.2016 9:20 | karma článku: 13,76 | přečteno: 845x