Diskuse
Na červené vlně
Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seV41á51c67l53a38v 45K59u12n93f72t
Konec dobrý, všechno dobré.
Vašek
E88m25r98i82c64h 45S72o55n38n34e88k
Samozřejmě. Všechno špatné je pro něco dobré. Člověk si líp uvědomí, co má, když o to přijde. A když je to jen dočasné, je to ta lepší varianta.
Dík za návštěvu.
Aneb jak to mají venkovani jednodušší, když mohou chodit všude pěšky
(jde o ironii, protože všude je něco
)
E10m19r39i98c77h 85S80o74n76n92e39k
Já chodím taky pěšky všude, kam můžu. I na ten volejbal to vychází tak, že deset minut jedu metrem, deset minut autobusem a patnáct až dvacet minut pěšky, podle toho, kudy se rozhodnu jít. 
Děkuji za čtení i komentář.
H39o69r97s84t 58A56n97t43o98n 70H57a38s30l83b67a18u27e30r
Emrichu, zdárně se přemisťuješ různě
E60m54r42i55c14h 34S73o91n52n90e76k
Díky za návštěvu, Horste Antone. Přemýšlím o tom, jestli jsou to mé pokusy a omyly, nebo pokusy o omyly.
J32a50n17a 65M52e58l33i91š82o40v75á

Hlavne, že Ste dorazil do miesta určenia. Jeden nemenovaný slovenský politik žijúci v zahraniči bol raz dotazovaný, ako sa odtiaľ dostane na zasadania. On odpovedal, že lietadlom je v Bratislave za hodinu a že niekedy je to z Petržalky dlhšie. A mal pravdu.
E52m80r18i24c20h 76S62o54n32n93e54k
Děkuji za čtení i komentář. Dorazil jsem, ale přišel jsem o polovinu hry. Na druhou stranu, odcházel jsem mnohem méně unavený než obvykle.
- Počet článků 332
- Celková karma 16,32
- Průměrná čtenost 787x


















