Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Foto

Samozřejmě. Všechno špatné je pro něco dobré. Člověk si líp uvědomí, co má, když o to přijde. A když je to jen dočasné, je to ta lepší varianta.

Dík za návštěvu.

Foto

Aneb jak to mají venkovani jednodušší, když mohou chodit všude pěšky (jde o ironii, protože všude je něco )

Foto

Já chodím taky pěšky všude, kam můžu. I na ten volejbal to vychází tak, že deset minut jedu metrem, deset minut autobusem a patnáct až dvacet minut pěšky, podle toho, kudy se rozhodnu jít.

Děkuji za čtení i komentář.

Foto

Díky za návštěvu, Horste Antone. Přemýšlím o tom, jestli jsou to mé pokusy a omyly, nebo pokusy o omyly.

Foto

Hlavne, že Ste dorazil do miesta určenia. Jeden nemenovaný slovenský politik žijúci v zahraniči bol raz dotazovaný, ako sa odtiaľ dostane na zasadania. On odpovedal, že lietadlom je v Bratislave za hodinu a že niekedy je to z Petržalky dlhšie. A mal pravdu.

Foto

Děkuji za čtení i komentář. Dorazil jsem, ale přišel jsem o polovinu hry. Na druhou stranu, odcházel jsem mnohem méně unavený než obvykle.

  • Počet článků 332
  • Celková karma 16,32
  • Průměrná čtenost 787x
Přiznávám, že nic z toho, co jsem napsal, píšu nebo se chystám napsat, není pravda, ale jen můj pohled na věc. Jediná jistota, kterou vám mohu poskytnout, je, že četbou mých textů přijdete o větší než malé množství svého času.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.