Diskuse
Těžkej život mýho psa
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Z35u90z62a41n34a 26A56n28d69r22l17o21v79á
Cau, uz jsem zpatky z Tibetu 
Vis, ze Danny mruci, vzdycha... uplne stejne. Vlastne vsechny domaci prace jsou jeho zasluha. Napr. pred chvili domyl nadobi
K96a26t41e37ř66i34n85a 23T44y68c94o90v43á
ano. můj ridgeback taky udupává, zejména čerstvě povlečené prostěradlo na posteli v kuchyni na chlaupě, kterou převážně (s naším souhlasem) drze okupuje a zhluboka vzdychne v ten moment, kdy sebou udeří. prostě dělá Čulibrka. viz.: Možná přijde i kouzelník, Kaizer, Lábus.
P28a28v23l65a 92C83t73i48b56o25r69o42v80á
Náš čivava nehlučí, nevzdychá, při vaření asistuje a loudí pouze pohledem - respektive kouká, co mi kdy upadne (a nezřídka se dočká), zatímco kočka při vaření též asistuje a pokud krájím něco, co uzná za poživatelné, hlasitě se dožaduje přidělení téhož. Ale zato oba chrápou ...
J84i35ř63í 75M21i90t42á85č76e54k
Já zatím trénuji číču, uvidíme. Ahoj Tinko
.
J54a18n 61R43ů47ž74i69č18k53a
Hajzlíci chlupatí. Náš kokr tedy bígly jedl, ale doma se choval přesně jako Vaše fenka.
D57a56n51a 73T74e61n28z11l70e70r
Moje bernská salašová taky vzdychá. U čtyřicetikilové potvory je to obzvlášť impozatní. Taky se naučila říkat "hallo" stejným tónem, jaký používáme v rodině ke vzájemnému pozdravu. Používá k tomu metodu zívání, kde moduluje hlasem tak, že to opravdu zní jako "haaaalllllo". A dokonce to používá i ve správném smyslu - když nás vítá.
Občas na to následuje mručivá série zvuků s různou intonací, jako by si s námi povídala. Takže nejenom uštěkaná, ale i ukecaná.
M23a83r78i47e 35Š75í73p29k38o46v31á
Bernská salašová je myslím impozantní, i když nedělá vůbec nic.:-) Nádherná rasa.
L34a42d35i53s75l18a87v 42K52r28a73t82o85c45h97v66í86l
náš bišonek vůbec neštěká a neloudí. A kam ho vnučka položí, tam zůstane. :-)
J72a85n39a 38M20r81á33z24k25o29v98á
Náš jezevčík Ben mi vždy asistoval za zády, když jsem mu vařila papú, asi tak 5 - 6 porcí do pixliček a pak do mrazáku na další dny. Inu stalo, že jednoho dne přišel chytrý pán, aby nám dal dohromady počítač, dělal to v kuchyni, kde bylo nejlepší světlo a já zrovna Benovi vařila. Žebravého psíka jsem co chvíli chlácholila slovy - počkej, maminka ti taky dá něco z uvařeného masíčka, maminka ti připraví mističky, maminka ti udělá dobré papú...chytrý pán nechal PC a čučel na mne jak na idiota, takto maminku pejska. Ben už tu není, PC exnul na věky, ale já se tomu stále musím smát.


















