Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seF17i70l50i46p 17V39r72a70c76o48v20s73k93ý
Nádhera :) Karma Jaromíre, a nominaci máš už dlouho...
J62a31r74o79m14í26r 93Š40i13š19a
díkas a co se nominace týče, seš v úzkém okruhu mých favoritů
J42i55ř13í 59J73u76r88č27á44k
Zdravím, Jaromíre. U nás, na dědině, měli stejný stroj rodiče mých dobrých kamarádů, ty v něm vozili vzadu, někde za sedadlama aby nám mávali zadním okýnkem. My jsme byli chudí, takže jsme jezdili pouze s konima a vozem.
Samozřejmě, že ne v kočáře, ale s "žebřiňákem", nebo s "hnojákem", které se ještě daly dále upravit na korbu, třeba na řepu a zemáky, nebo roztáhnout na kladovku na dřevo. Všechny byly dlouho opatřeny pouze ocelovými obručemi, jako ta kola, co se dnes věší někam na zeď. Samozřejmě, bez jakéhokoli odpružení, takže hlavně na polních cestách, rozrajtovaných od jézéďáckých traktórů, tě ráno řádně probrala k životu i kdyžs před tím "paříl" (nejen)na bigbítu do pozdních nočních hodin. A s romantickou zastávkou někde po cestě se člověk nejednou vracel domů až těsně nad ránem. 
Měj se.
J27a18r60o26m46í81r 94Š13i91š49a
...a těch zábav co jsem s ním projel, občas jsme v něm jeli i čtyři
L40u20b75o78r 58P76e42t50r39z18a80l60k71a
No jen jestli to nebyla akorát zástěrka pro slet dezolátů.
J13a60r18o90m13í79r 97Š92i87š31a
s tím jezdí kde kdo a různých politických názorů, ale zajímavé, že k hádce na srazech nikdy nedochází, takový opak blogu
- Počet článků 592
- Celková karma 36,70
- Průměrná čtenost 3641x


















