Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

JJ

Zdravím, Jaromíre. U nás, na dědině, měli stejný stroj rodiče mých dobrých kamarádů, ty v něm vozili vzadu, někde za sedadlama aby nám mávali zadním okýnkem. My jsme byli chudí, takže jsme jezdili pouze s konima a vozem. Samozřejmě, že ne v kočáře, ale s "žebřiňákem", nebo s "hnojákem", které se ještě daly dále upravit na korbu, třeba na řepu a zemáky, nebo roztáhnout na kladovku na dřevo. Všechny byly dlouho opatřeny pouze ocelovými obručemi, jako ta kola, co se dnes věší někam na zeď. Samozřejmě, bez jakéhokoli odpružení, takže hlavně na polních cestách, rozrajtovaných od jézéďáckých traktórů, tě ráno řádně probrala k životu i kdyžs před tím "paříl" (nejen)na bigbítu do pozdních nočních hodin. A s romantickou zastávkou někde po cestě se člověk nejednou vracel domů až těsně nad ránem.

Měj se.

Foto

s tím jezdí kde kdo a různých politických názorů, ale zajímavé, že k hádce na srazech nikdy nedochází, takový opak blogu

  • Počet článků 592
  • Celková karma 36,70
  • Průměrná čtenost 3641x
70 let, ve volných chvilkách pro vlastní potěšení cestující, fotící a píšící.

Seznam rubrik

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.