Premium

Získejte všechny články
jen za 49 Kč/měsíc

Gauner nebo hrdina, vždy jsme jedna rodina!!!!

         Soudruzi socialisté a jejich podřízení služebníci, t.č. Paroubkovi lokajští komunisté, jinak to prosím parta totálně profláklejch lumpů, slaví hody! Myslím právem! Když tzv. "pravicový politici" s odpuštěním "pro.....",  kde co, pak se lid demokraticky orientovaný nesmí divit, že situace v naší zemi je taková jaká je ....!  "Lide český: "po vítězných volbách oranžovorudých - bude velmi a velmi špatně!!! Připravme se na to! Republika je zadlužená do neuvěřitelné výše! Žádná levicová výhra to nebude, ale totální průser!" Jak říkával můj starý tatík: "Kdo si nechá nasrat na hlavu a přitom si myslí, že se mu na ní právě snesla svatozář, ten bude blbec nadosmrti!" Současná levice? Ta si tak říká jenom proto, že páchá jednu levotu za  druhou!!!- Bohužel jí v tom ODS se svými některými výtečníky bohatě sekunduje!  

 

       Můj drahý lide český, víme vůbec jak vypadá opravdová levice? Levice, která se  zastává pracovitých a zákona dbalých čestných občanů, bez ohledu na své vlastní výhody?Je opravdovým levicovým vůdcem Paroubek, (říká se mezi lidem obecným,že je) potencionální kmotr kolotočářsko-ruských mafií na našem území? Je představitelem levice býv.premier s. Gross a jeho milá žena, spolumajitelka bůhvíjakých podezřelých podniků, která říká,že chce být bohatá?Zřejmě si kapitalistická soudružka vybrala nesprávnou stranu! Je zárukou sociál demokratizmu vlasnit milionové majetky? Nebo starý soudruh z KSČSSD Kraus si chtěl koupit za maminčiny dolary fabriku na kakao v Africe ? Je to socialismus? Co ty na to, sociáldemokratický voliči? Ten váš soudruh Lenin, by ty vaše funkcionáře za toto kradení miliónů, postavil všechny před popravčí četu!! Doporučuji s. Paroubkovi a jeho komunistické bandě, aby si přečetli Marxův " Kapitál",nebo "Leninovy spisy". Vy rudí chytráci, víte úplný houby a jen žvaníte!!! Opravdové,  slušné a pravdomluvné demokratické levice je u nás potřeba jako soli! Voliči současné tzv. kom-soc. levice, jen velmi těžko chápou, že každý dluh, který nadělá jejich oblíbené seskupení, se bude muset zaplatit, a to velmi tvrdě. Kde je  těch stošedesát milionů co utratil Paroubek za volební kampaň na říjnové volby, které pak sám odtroubyl?  Nové volby zatím nikde v dohledu! A to byly státní milióny, a né prachy nějakých rádopodnikatelů! Ti by je z velkého soudruha Paroubka vymlátili  řetězem zpátky! Zřejmě současní voliči levice neznají pojem ekonomika, mezinárodní banka, nevědí, že vysoký státní dluh je zároveň limitujicí i pro eurodotace a pro vstup do eurozony, atd. Zřejmě nemá cenu, něco takového pro takovéto voliče vůbec  psát. Nechci je podceňovat, nebo se jim dokonce vysmívat, nebo je urážet! To v žádném případě ne! Většinou jsou to lidé práce a nepříliš majetní a též by měli více přemýšlet a nenechat se oblbovat antisocialistickou Paroubkovou bandou.To i soudruh Zeman, byl v mnoha případech pravdomluvněšjší a slušnější, i když jako vyznavač nápoje Becherovka, měl věčně červenej frňák!  Byla s ním alespoň sranda! Musím dodat, že tyto voliče do jisté míry chápu! Řídí se naučeným klišé: "sebrat bohatým,  dát chudým a bude dobře". Tomu bych docela i rozuměl! Ale věc má jeden základní háček. Proč jim nevadí milonové, a možná i ve stovkách milionů, majetky některých předních sociálních demokratů? Proč jim nevadí milionové majetky(zejména ve zdravotnictví) jejich oblíbeného krajského "vladyky", jinak mezi mnohými lidmi označováného jako "Dr.Mengeleho"?  Že po vyhraných volbách této "party", která se už nyní chová jako utržená ze řetězu, bude milovat svůj lid jako nikdo jiný ? Je Paroubek skutečně levicový politik? Cítícího s lidem? Nebo je to jen kolotočářský principál mstivé povahy, románsko-balkánského vzhledu i původu, toužícího po moci a po pomstě? Který by ještě bohatším, než je on a jeho banda, všechno sebral a sobě nacpal, a na ty chudé z oddaného levicového voličstva, by  se z vysoka vy....? Vskutku nový to Jánošík!!! Politický původ toho soudruha není zrovna přímočarý a čistý! Banda, kterou se obklopil, ve které se i střílí a jsou mrtví, hovoří za všechno! Svého zbožtělého "Guru" obklopili  "z lásky k socialismu" různí mafiáni,milionáři a "rádoby" podnikatelé známých jmen, se spoustou skandálů na svých bedrech!S těmito exoty chce velký "Kim" budovat sociální stát? No nazdar! Národe český, je toto záruka spravedlivého sociáldemokratizmu? Nemám nic proti dobré demokratické levici a ani proti jejich voličstvu. Nemám  levicové názory, ale také né tvrdě pravicové! Neměl by se levicový volič konečně zamyslet, vždyť jako většinou lid práce, na toto dobrodružství zmíněné bandy, doplatí nejvíce! "Levopravý" milionáři si oči vzájemně nevyklovou! To co zde předvádí, již několikráte výše zmíněný "Guru", není sociální. Demokratické?  To už teda vůbec ne! Hezké Vánoce a přejme si od Ježíška, čestného, pravdomluvného a poctivého demokratického levicového vůdce!

 

 

Autor: Josef Šimánek | středa 23.12.2009 13:17 | karma článku: 29,81 | přečteno: 1671x

Další články autora

Josef Šimánek

"Kde teče truňk,český panovník z bitvy neutíká"

Tak se nám zase státem dobře placený "Čuřil", předvedl v celé své kráse. Že mu musel v klenotní místnosti sám "velký satan Duka" dělat záchranu aby sebou neplácl o zem. A nenašlápl si na kamenné podlaze cestu do "předpeklí"!

10.5.2013 v 17:18 | Karma: 33,08 | Přečteno: 1848x | Diskuse | Politika

Josef Šimánek

Prezidentská standarta pro Zemana:"Se lží nejdál dojdeš"!

Houby "pravda vítězí"!Aneb, kdo nelže a nekrade, je v této zemi totálně v prdeli: " A já Zeman jsem se díky vašim hlasům a vaší inteligencí, "moji drazí plebejci" prolhal až na hrad. Se svými rudými poradci Šloufkem, Dobytkem,slušovickým JéZéDákem Čubou a ruskými oligarchy, konečně ukážem, jak se má v českým chlívě vládnout"!Nejvyšší soud jasně potvrdil,že prezidentská kampaň levého občana Zemana, byla celá vylhaná a vážně poškodila jeho konkurenta pana Schwarzenberga. Ať je pan Schwarzenberg, jaký je, ale lživé napadání si nezasloužil!Rozhodnutí bylo vydáno 20.t.m. v tisku! Jako protest, se můj článek ponese v duchu pravdivého sarkasmu!

21.2.2013 v 9:40 | Karma: 30,60 | Přečteno: 1461x | Diskuse | Politika

Josef Šimánek

Jardo Zavadile odstup, než provedeš ještě větší hovadinu!

Proč Ti tykám? Mám k tomu několik důvodů. Od roku devadesát jsem také pracoval v odborech, ale už v těch nerevolučních a v rámci podniku. Na Žižkov jsem na školení také jezdil, proto to tykání!Oproti Tobě jsem nikdy v KSČ nebyl!!! Otec byl politickým vězněm! Další důvod, oba dva jsme skoro vrstevníci(jsem od Tebe o málo mladší). Do práce v odborech jsem se zapojil až po roce devadesát! Před tím jsem byl bez mého svolení začleněn do ROH a platil jenom příspěvky! Na Vánoce jsem dostal pro děti kolekci!

24.9.2012 v 11:45 | Karma: 34,90 | Přečteno: 1552x | Diskuse | Politika

Josef Šimánek

Kdo nekrade s námi, krade proti nám! Už máme svoji"Tymošenkovou"!

Rudooranžoví kostohryzci aneb "křišťáloví čisťáci" se po rozkrádačské "tsunami" ve vlastních řadách staví na nohy, a začínají opět kout pikle. Moc za každou cenu! Nejlepší moc je absolutní! Konec konců, dědičné odborníky na politické vraždy,popravy a koncentrační tábory mají mezi svými nejlepšími přáteli a kamarády. Pseudosocialistům nějaké krvavé šmouhy samozřejmě vůbec nevadí! Důležité bude, že nepřáteská "Parkanka", (mimo jiné nejméně kontroverzní poslanec v parlamentu)! poslouží jako akt pomsty, za dobrého soudruha Rátha a bude "viset"! Dobrej handl,kus za kus,česká politika, už jen hnus! Nezastávám se žádného politika, moc dobře vím co je to za sebranku. Ale případ Parkanová, se mě moc jako čistý nepozdává-je to můj osobní názor!

13.7.2012 v 9:59 | Karma: 16,71 | Přečteno: 1035x | Diskuse | Ostatní

Josef Šimánek

Ráthova ubohá "šmíra", na jeho IQ, jsem čekal daleko víc !

Náš "velký divadelník" sehrál ochotnické divadlo velmi nízké úrovně, vzhledem k jeho vzdělání. Bůh nás ochraňuj před takovými lékaři. S několika lékaři se osobně stýkám a jejich večerní telefonáty mě v mém názoru utvrdily.Čekal jsem od jeho projevu ve sněmovně daleko více, od člověka vysokoškolsky vdělaného. Pouze mě opět přesvědčil,že být vys.školsky vzdělán, neznamená být ještě k tomu inteligent. Konec konců být divadelníkem, tak k tomu má také daleko!Mám dojem,že tento pán předvedl svá rétorická cvičení velmi nízké úrovně, spíše na úrovni mírně opilého středoškoláka. Čekal jsem víc, ale byl jsem jeho obhajobou svého konání, velice zklamán. I kdybych chtěl jmenovanému nějak "fandit", tak si myslím,že jmenovaný pán je mírně duševně rozhozen a přestává se již trochu ovládat, což v minulosti zvládal bravurně. Škoda, pokud je to dobrý lékař,já nevím a nechci mu odborně škodit, na to si netroufám. Hodnotím pouze jeho zviditelněné vlastnosti. Uživil by se dobře, a lékařů zejména těch dobrých, je nám třeba jak "soli"!

6.6.2012 v 10:43 | Karma: 23,11 | Přečteno: 1104x | Diskuse | Ostatní

Nejčtenější

Po deštích se lesy plní houbami. Tady mají Pražané největší šanci na plný košík

ilustrační snímek
8. června 2026

Počasí posledních dnů jako by si čeští houbaři sami vymodlili. Kombinace vydatných dešťů a...

Pražská muzejní noc 2026: Na Florenci se chystá videomapping zdarma, zahraje i Lake Malawi

Festival Signal rozzářil centrum Prahy (15. října 2015).
9. června 2026  12:47

Více než 60 muzeí, galerií a dalších kulturních institucí otevře své brány netradičně v nočních...

Mačkáte v MHD tlačítka správně? ROPID vysvětlil, jak dávat znamení bez zmatků

Zastávky na znamení, kočárky a tlačítka... Umíte je správně používat?
8. června 2026  16:21

Kdo někdy nervózně mačkal tlačítko v tramvaji pětkrát za sebou nebo hledal ten správný čudlík, není...

Začíná léto a s ním i obří stavba u letiště. Neriskujte, že vám kvůli kolonám uletí letadlo

V následujících měsících bude v okolí letiště probíhat přestavba křižovatky...
8. června 2026  19:02

Míříte na dovolenou a ta začíná na Letišti Václava Havla v Praze? Tak zbystřete, hlavně pokud...

Železnice na letiště vstupuje do nové etapy. Kvůli protestům zmizí ze Střešovic plánovaný komín

Architektonický návrh terminálu Dlouhá Míle od společnosti Pavlíček Hulín...
3. června 2026  18:05,  aktualizováno  4. 6. 7:12

Přípravy klíčové části železnice z centra hlavního města na Letiště Václava Havla pokračují....

Na kopci Špičák v České Lípě přibyly nové stezky, lavičky i výtvarná díla

ilustrační snímek
10. června 2026  17:43,  aktualizováno  17:43

Nové stezky, místa k odpočinku i výtvarná díla nabízí nově příměstský les na kopci Špičák v České...

Ochranáři představí v Plzni invazní rostliny a živočichy

ilustrační snímek
10. června 2026  17:39,  aktualizováno  17:39

Agentura ochrany přírody a krajiny ČR (AOPK) představí ve čtvrtek v centru Plzně invazní druhy...

S ochranou proti povodni v Ostravě-Nové Vsi pomůžou mobilní uzávěry podjezdů

ilustrační snímek
10. června 2026  17:29,  aktualizováno  17:29

Ostrava dala 680.000 korun na prostředky, které pomůžou s ochranou proti povodni v městském obvodu...

Porota vybrala vítěze soutěže na přeměnu Staré osady v brněnských Židenicích

ilustrační snímek
10. června 2026  17:27,  aktualizováno  17:27

Vítězem urbanistické soutěže na proměnu Staré osady v brněnských Židenicích se stal ateliér...

  • Počet článků 79
  • Celková karma 0
  • Průměrná čtenost 1302x
Dosud pracujicí,důchodce.Též obyčejný a prostý venkovský člověk.Snadno rozeznávající dobro od zla. Vždy bez politické příslušnosti.Politický náhled:Nelevicový. Spíše mírně pravicový.Ale se spravedlivým sociálním cítěním.Bez vysok.škol. vzdělání.

Seznam rubrik

Bloger roku 2024
Blogera roku 2025
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.