Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
P32e49t19r 72K85u91d33l53i84č19k52a
Haška a sluníčkovýho Zdendu by si měli trochu podat.Karma
R26a51d40e87k 36K88v59a50s14n83i80č49k66a
Novináři a komentátoři zcela určitě nečekají na pokyn k trhání a sápání od Vás ale pokyn přijde od jejich chlebodárců a jestli jste si nevšiml tak média v této zemi už dávno nejsou objektivní.
A ještě na závěr; "trhat a sápat", co kdyby s tím chtěl někdo začít u Vás? Oni si ti výše jmenovaní na pokyn důvod dovedou vždy, když je třeba vyrobit.
M86a27r59t63i16n 66Š38i67k
Já nedávám žádný pokyn. Mohla by to být maximálně výzva. Mě můžete trhat a sápat vy v diskusi. Jinak nejsem politik. Na otázky jasně položené odpovídám a nelžu kudy chodím. Taky si myslím, že nejem bolševický podrazák. Ale trhejte a sápejte.
M94a81r43t44i83n71a 56M35o58u50d44r25á
Trhání a sápání? Taková politická kultura se mi nelíbí. A je jedno, kdo s takovými metodami začne a kdo je dovede k dokonalosti...
M13a78r56t73i67n 17Š33i83k
Takže byl Škromach v Lánech, nebo nebyl? Lháře je třeba včas trhat a sápat. Mediálně samozřejmě.
- Počet článků 160
- Celková karma 0
- Průměrná čtenost 1798x


















