Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MP

"Maso bude soudruzi"., kdepak jsme to slyšeli...

0 0
možnosti
JK

Čtení na dlouho ,ale vydržel jsem. Mají ti socialisti ještě co dohánět.

0 0
možnosti
Foto

"Zrušit dovozní zla" je skutečný bonbónek , to bych jako překlep neopravoval.

2 0
možnosti
LP

Pokud má paní Šichtářová pravdu, tak léky, které mají certifikaci v USA a Izraeli nemohou prodávat v EU jen proto, že nemají sidlo nebo pobočku v Bruselu či EU? Tomu říkám podpora konkurence? Inu ,socialismus jak vyšitý! A to jsme kritizovali komunisty, že nebyl toaleťák? A tady chybí penicilín? Vážně?

0 0
možnosti
OM

Ne, lék musí mít EU certifikaci, to ostatní o sídle nebo pobočce je autorčino pábení. Ostatně v dalším odstavci to už píše správně.

2 0
možnosti
LP

Tahle země není pro rozumné! Švýcarsko v několika stručných bodech. Zubaři jsou bezplatní jen pro mladistvé.A ty učí si čistit správně zuby specialisté na zuby ( při správném čištění zubů je minimum kazů), rozdávají zubní kartáčky a pasty ve školách. Dospělí si péči hradí sami, anebo se pojistí, což je drahé. Zubařů mají méně než my a pojišťovny kontrolují dodržování pracovní doby. Zdravotním pojišťovnám ukládá zákon léčit v nejvyšším světovém zdravotním standartu! Pojistné se platí jako povinné ručení se spoluúčastí. Nejsem si jistý, ale maximální spoluúčast je deset procent?

0 0
možnosti

Tohle je zhruba správná kombinace. Ale v kolika zemích na světě to funguje? Jedna či dvě?

0 0
možnosti
Foto

Autorka prezentuje svůj tradiční černobílý pohled na svět. Podle ní existují pouze andělé a ďáblové. Černá a bílá. Absolutní souhlas nebo nepřátelství na život a na smrt. Nic mezi tím. Žádné barvy, nic pestrého, nic k životu. Člověk člověku vlkem. Čímž nepopírám, že s některými jejími dílčími návrhy a názory souhlasím. S některými. To znamená pro autorku s žádnými, protože ona umí buď jen všechno nebo nic.

6 6
možnosti
LP

A mohl byste říct, co autorka tvrdí konkrétně mylně?

0 0
možnosti
Foto

Ok. A co s tím ? Systém zdravotnictví jako v USA = neplatíš, umřeš ? Nebo jen vyšší spoluůčast na úhradách ? Co nějaké konstruktivní řešení ?

6 1
možnosti

P38e11t86r 92Č19e53r71n71ý

13. 6. 2023 7:23

Tak to v současnosti v USA opravdu nefunguje.

0 2
možnosti
Foto

Dobrý večer, tak ono to má něco do sebe tento problém. Lidé se možná zase začnou více zajímat o přírodní léčbu, o to, že to, co v současné době považujeme za plevel je ve skutečnosti léčivá bylina, která nám může pomoci s různými zdravotními problémy... Tato doba musela zase nastat, člověk se příliš odvrátil od přírody a od své podstaty a to je škoda jak pro člověka, tak pro přírodu...

Takže volte pravdu, lásku a světlo.

Velké farmaceutické firmy jsou tu stejně jen pro zisk. Nemají nás udržovat zdravé, ale trvale nemocné a na něčem závislé... Jak jednoduchý podnikatelský záměr. 🤷

3 6
možnosti
Foto

Problém je, že přírodní léčba bylinkami je většinou rychlá cesta do hrobu ...

4 3
možnosti
VR

Léky jsou a budou. Jenom se lidé připravují na to, že za zdravotní péči budou platit.

3 1
možnosti
LP

Oni už platí! Státu, ten z toho ují a pak není dost na léky...

1 0
možnosti
OU
Uživatel požádal o vymazání
0 4
možnosti
LP

V “čom”, Caho? Konkrétně, prosím!

0 0
možnosti
  • Počet článků 695
  • Celková karma 42,47
  • Průměrná čtenost 19980x
Markéta Šichtařová,

ředitelka společnosti Next Finance s.r.o., ekonomka, autorka několika bestsellerů o aktuální ekonomicko-politické realitě.

V roce 2024 kandidátka do Senátu ČR.

Seznam rubrik

Oblíbené články