Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Chápu, že zájem o Ivetu a další podobné kraviny znamená, že se máme dobře a nic podstatnýho nás netrápí. Nechápu ale, proč je podle autorky Iveta "zachránkyně naší ekonomiky". Autorka mi to asi nevysvětlí. Ona tu jen přednáší, se čtenáři nediskutuje.

3 0
možnosti
Foto

našinec je zvyklý si zanadávat na cokoliv, třeba že ještě nerostou, ale když začnou...ať se v Izraeli třeba diví....je to pro národ houbařů zpráva první priority:-)

1 0
možnosti
FL

Kam se hrabou všechny slevy, když ty houby jsou zadarmo

0 0
možnosti
FL

Ty články o houbách a Bartošce bych spíš bral jako únik před krutou realitou

1 0
možnosti
Foto

J11a15n 67R80ý57z51n45a39r

19. 7. 2013 15:06

Binec je věčný .. ale binec a problémy EU v současnosti rostou jako houby po dešti. A my jsme nedílnou součástí této kultury - s EU anebo i bez ní.

0 0
možnosti
PK

Češi jsou jiní a většinou zalezlí, i když mají problémy. U nás by se žádná Solidarita ani Walesa nezrodili. Ale díky bohu, že nemáme jugo problémy ani náturu.

0 0
možnosti
Foto

Neměla by dostat Řád bílého lva?.....nebo aspoň bílé myši.;-D

2 0
možnosti
MI

Ano, český člověk nerozumí tomu, že v Izraeli se debatuje o bombách nebo v Chorvatsku o válečných zločincích/hrdinech.... a tipuji, že když naopak Izraelita nebo Chorvat přijedu k nám, budou se divit, že na ně z titulních stránek laškovně pomrkácá Džambulka prdelka

0 0
možnosti

Pokud jste to psala před nějakým měsícem pro Literárky, tak byste to měla aspoň trochu apgrejdovat stran toho deště;-D "A u nás zatím žijeme houbařením, poměrně deštivým létem" - mám totiž dojem, že teď jsou už pár týdnů pořádná vedra a taky žel sucho.

2 0
možnosti
Foto

8-o

Přečtení  ve mně vyvolalo vzpomínku na nádherného Haška, jak ve Švejkovi popisuje způsob vmísení se Balouna do debaty.

0 0
možnosti
SB

Co máte na mysli? Jako nejpravděpodobnější mě napadá, že když se hovořilo o vstupu Itálie do války, přišel Baloun s tím výrokem o tom, že chtěl koupit krávu, už to měl vyjednané a votickej řezník mu ji přebral přímo před nosem.

0 0
možnosti
  • Počet článků 695
  • Celková karma 42,25
  • Průměrná čtenost 19979x
Markéta Šichtařová,

ředitelka společnosti Next Finance s.r.o., ekonomka, autorka několika bestsellerů o aktuální ekonomicko-politické realitě.

V roce 2024 kandidátka do Senátu ČR.

Seznam rubrik

Oblíbené články