Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MB

Kdybych někdy prodávala byt a někdo mi nesl milion, ať přijde třeba v pyžamu.

1 0
možnosti
Foto

Je mi již téměř 80 let, co jsou leginy jsem nikdy díky vám nevěděl.

Už vím. ( manželka mě informovala) Pokud by si žena na sebe natáhla punčocháče a zapoměla si vzít sukni tak v roce 1980 i pár letech potom chtěla obejít v Praze Václavské náměstí, tak by jí policie zatkla. Teším se s čím na nás ženy ještě vyrukují. Moc toho co ukázat ji nezbývá. . Mě osobně se víc líbí žena v krátké sukni než s holím zadkem. "Nejkrásnější" jsou v leginách ty, co váží 100 kg. a více.

0 0
možnosti
Foto

Dříve se legínám říkalo elasťáky. Já se na to rád dívám, nicméně si občas říkám, co vede holky k tomu, že takto ukazují své zadky.

0 0
možnosti
Foto

J74a45n 57Š27i92k

4. 10. 2021 6:06

Mám taky pocit, že současná móda sandály a chlupaté nohy na obchodní jednání je otřesná. Kravaty úplně vymizely. A ty tepláky v restauracích, v kterých chodí třeba servírky, jsou hrozné. Karma. Hezký den

2 0
možnosti
  • Počet článků 625
  • Celková karma 22,61
  • Průměrná čtenost 3808x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->