Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VK

Jejich otec zemřel. Nechcete ten článek přepsat?

2 1
možnosti
ST

Je to reálná rodina. Kluci jsou napůl Indonésani a tatínek jim před několika lety zemřel. Nikdo ho "nevypustil záměrně", jak píšete, on jim prostě umřel. Kluci vyhráli casting v kampani "Giga rodina" zřejmě proto, že jsou bezprostřední, veselí a vtipní. Když nemají tatínka, měli jim nějakého "přičarovat"? Rv

https://www.mediaguru.cz/clanky/2020/11/vodafone-reaguje-na-nenavistne-komentare-k-vanocni-kampani/

4 0
možnosti
Foto

A není táta v práci?

0 0
možnosti
Foto

J28o36s22e53f 25B65á49r74t70a

26. 11. 2020 13:18

Vzpomínám si na první vánoce bez táty. Bylo mi 6 let a v srpnu tátu odvedli stbáci a už jsme ho nikdy neviděli. Na ty první vánoce bylo dárků dost, ale nebylo to ono.

2 0
možnosti
Foto

Vynikající článek. Karma je po zásluze vaše VR^

1 2
možnosti
MB

Já myslela, že jste křesťan. Schvalujete takovouhle kritiku matky? Nemáme rodiče milovat, bez ohledu na to, že mají svoje chyby?

0 1
možnosti
Foto

Tak jsem si v duchu připomněla všechny svoje spolužáky ze základní školy a opravdu, jen pár jich bylo z neúplných rodin. Ne ve všech rodinách byla idylka, třeba chlap pil anebo žena zanášela, ale nerozváděli se - podle mě to tak je správně, děti totiž potřebují oba rodiče každý den a potřebují příklad, že v životě jsou vedle radostí i nějaké problémy, ty ale je nutné brát jako součást života a ne od nich utíkat.

0 0
možnosti
MB

Velkou roli hraje taky naše dětská naivita. Doma byli oba rodiče, stromeček a pohoda. Co cítili oni dva už jsme nevěděli.

Jedna žena vyprávěla, že stromeček s dětmi zdobili už 23., aby mohl být manžel 24. se svou milenkou. V 6 večer už bylo s dětmi k nevydržení a ona jim musela v klidu a s úsměvem vysvětlovat, že večeře bude, až se tatínek vrátí. Přitom ani sama nevěděla, jestli přijde. On o svátcích chodil s dětmi sáňkovat, jen aby s ní nemusel být doma. Ve dne na sebe byli milí a celé noci se hádali. Rozešli se dřív, než tohle všechno začaly děti vnímat a její děti taky vzpomínají na Vánoce, kdy byl táta doma.

0 0
možnosti
MV

ano, jsou takove rodiny, kde tata zmizi..., nebo umre

a nemusi byt vsechny Vanoce bez taty tak smutne, jako byly ty Vase

podle meho nazoru je tahle reklama natocena velice mile, vanocne a ze v ni chybi chlap? nekterejm zenskejm s detma "chlap" nechybi

6 0
možnosti
MB

Přesně tak, život není černobílý a je i dost rodin, kde chybí máma. Jestli ta rodina funguje dobře celý rok, budou mít hezké svátky. Vánoce jsou vlastně jen pár svátečních dní na konci prosince (řekla žena, která už z netrpělivosti pověsila adventní věnec na dveře minulý týden)

3 0
možnosti
PK

Život bez reklamních sdělení je zdá se pestřejší;-D

2 0
možnosti
MB

Jsem taky z rozvedené rodiny. Bylo mi 8, sestře 5, a táta nám taky chyběl. Jenže já se na tu dobu dívám jinak. Mamka se málem přetrhla, aby nám připravila hezké svátky. Kromě svojí práce musela převzít i tu "chlapskou" a nemyslím tím jen přiříznutí stromku. Na podzim štípala dříví a skládala uhlí. My dvě jsme jí, v domnění, že pomáháme, překážely. V prosinci občas pracovala přesčas, abychom pod stromečkem měly hezké dárky, na které musela někdy vystát frontu, stejně jako na pomeranče. Povalování u televize bylo fajn, potřebovala si odpočinout. Tenkrát se do práce chodilo i mezi svátky.

5 0
možnosti
  • Počet článků 625
  • Celková karma 22,61
  • Průměrná čtenost 3808x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->