Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
F

fakta666

2. 11. 2009 9:16
EU - MONOPOL bez soupeře..diktátor..jakoby vám dali

Kna výběr 1 stranu ODS - i když jsou nyní kauzy Langer-Karlovy Vary, Řápková-bENDA - dIPLOMY - jULÍNEK - ZNEUŽÍVÁNÍ INVALIDNÍ KARTY PO ZEMŘELÉM OTCI A KAUZA VIZ.NYNÍ TITULNÍ STRANA iDNES..

kapitalizmus -systém, kde se dá za peníze KOUPIT od diplomU

po právo, média , volby, prostě COKOLI si umane...to je neomezená vláda a moc.....za nepoctivé peníze.....vyberte si všichni mají v nepřebytku vše co potřebují nebo většina utiskovaná a hrst mocních usurpujících a víc utahujících šrouby a opasky....vaše volba...ovšem při jejich kapitálu v zahraničí ulitém už asi i ZBYTEČNÁ....

...ovšem při jejich kapitálu v zahraničí ulitém už asi i ZBYTEČNÁ....

0 0
možnosti
  • Počet článků 625
  • Celková karma 22,61
  • Průměrná čtenost 3808x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->