Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Ano, je to příšerný nešvar. Proto se dloubám v nose, jen když se nikdo nekouká.

Jen nevím, od čeho má paní autorka poněkud rozšířené nozdry.

3 0
možnosti

To od vás není hezké, že se obouváte do nemocných lidí.Ti chudáci trpí rhinotillexomanií.

5 0
možnosti
VF

... ale ten krásný pocit z úlovku!!!

6 0
možnosti
MK

a rovněž se obracím na rodiče hříšníků – prosím, pro všechno na světě zasáhněte! Vysvětlujte! Veďte! Buďte vy sami dobrým příkladem! Zakupte látkové i papírové kapesníky nejrůznějších barev a klidně i s oblíbenými postavičkami! A když to nepůjde jinak, trestejte!

Zdroj: https://siander.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=811848

Hehe, vy máte starostiuž jste někdy šla proti běžci nebo míjela cyklistu? Ti totiž kapesníky nepoužívají, jen si rukou zacpou jednu dírku a druhou vyfrknou ven do prostoru.

Tím netvrdím, že tenhle zlozvyk není odporný, ale výzva: pro všechno na světě zasáhněte! vyznívá, jakoby někdo vraždil neviňátka

Pište dál, ať se pobavíme, příští blog třeba o tom, jak jste šlápla do psího lejna a zničila si nové lodičky.

6 0
možnosti
MB

To už tady bylo. Minimálně jednou ročně byla stížnost na pejskaře v Ústí, co nezvládají své psy a neuklízejí po nich

2 0
možnosti
Foto

J40a14n 72Š62i56k

19. 1. 2024 7:43

Známá ze školky mi říkala, že polovinu dětí musí učitelky učit smrkat do kapesníku, doma je to prý neučí. Třeba je problém zadloubaný tam. Hezký den

2 0
možnosti

Už jste někdy zkoušel vysmrkat suché z nosu?

6 0
možnosti
MB

Mám jednu poznámku. Autorka je křesťanka a kárá hříšníky. Kde přesně je v Bibli zákaz šťourání v nose? Možná jsem to přehlédla.

(Jinak souhlasím s tím, že jsou to čuňata.)

5 0
možnosti
Foto

Já myslím, že jste vedle, jak ta jedle (omlouvám se jedlím, neb jsou velmi vítané zejména na vánoce pro svou dlouhou výdrž), protože u dotyčných se nejedná o něco nevhodného a nevkusného.

Uznávám, že bez pochopení podstaty a závažnosti jejich konání se mnozí mohou cítit pohoršeni a pociťovat hnus jako vrata (vratům se omlouvám, ale nemohu za to, že svou mohutností se vlastně vnucují jako příměr velikosti). Jenže u nich se nejedná o mimoděčné konání ani tvorbu kuliček jako hovniválové (omlouvám se hovniválům, kteří jsou přece symbolem síly, vytrvalosti a cílevědomosti).

Jejich noření kteréhokoliv prstu je cílevědomou činnosti reagující na podezřívání až osočování mnohých z jejich okolí, že snad postrádají centrální nervovou (a tedy i myslící) soustavu. Oni si to však nechtějí nechat líbit a tak se chtějí pohmatem dopracovat k tomu, co prý mají postrádat, aby pak svému okolí mohli podat nevyvratitelný a hmatatelný důkaz.

5 0
možnosti
Foto

A může to být také vyjádření síly všechno překonat,

neboť se říká -

zvládnu to s prstem v nose.

V tom případě dloubaný nos

byl by tím návěstím,

že tohle borec je a kos,

jenž nezaslouží si pohledy kosé.

3 0
možnosti
JM

J98a65n 71M26a33r45e86k

18. 1. 2024 20:57

A čím jiným se v tom nose můžu dloubat...porad'te..

5 0
možnosti
Foto

,, Chcete taky kuličku? Ne, díky, udělám si svou". Malej kluk nakoukne klíčovou dirkou do ložnice rodičů, načež se pohoršeně odvrátí a prohlásí: ,,A mě budou zakzovat dloubat se v nose"

4 0
možnosti
  • Počet článků 624
  • Celková karma 21,88
  • Průměrná čtenost 3812x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->