Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
H

hugous.z.lipek

7. 10. 2010 20:42
Jr opravdu zajímavé,

že absolutně žádná diskuze;-D;-D;-D!!

Přeneste se Beky do 21.století a nečekejte na vyznávání lásky na kolenou s prstýnky.To je z 19,století.Nyní je to o majetku,sexu a známostech.Dál už nechci být osobní.V

0 0
možnosti
H

hugous.z.lipek

28. 8. 2010 18:37
Milá Beky,

0 0
možnosti
H

hugous.z.lipek

28. 8. 2010 18:41
Re: Milá Beky,

víte ,co je "blízkých "lidí,kterým je naprosto jedno,co si o nich myslíte a kteří nestojí o Vaše dobré slovo??A nestojí o žádné odpouštění svých sprostot,protože oni-spíše ONY,to naprosto nepotřebují!:-/

0 0
možnosti
  • Počet článků 626
  • Celková karma 29,12
  • Průměrná čtenost 3805x
Narodila jsem se v roce 1979 v Hradci Králové. Baví mě studovat a vzdělávat se, a tak jsem vyučená švadlena a kuchařka, ale i sociální pracovnice. Vystudovala jsem theologii. Jsem absolventkou Policejní akademie PČR.

Během svého života jsem se věnovala mnoha povoláním. Pracovala jsem v McDonald´s, byla jsem asistentkou ve vzdělávací společnosti, realitní makléřkou i státní úřednicí na Ministerstvu obrany ČR.

Nejvíce mě zaujala práce v médiích (rádio, TV, noviny) a objevila jsem, že mě baví psát. Pracovala jsem jako novinářka v oblasti V.I.P. a politiky.

Píši recenze pro Palmknihy.cz. Jsem blogerka, spisovatelka a recenzentka knih a filmů.

V únoru 2012 mi vyšel můj první román pro ženy, kniha BRIGITA. V prosinci 2012 se objevila na světě druhá kniha HEDVIKA. V roce 2020 jsem napsala nový ženský román, který se jmenuje MARIANNE a hledám nakladatele, abych mohla knihu vydat. A pracuji na dalších knihách.

Najdete mě také na MÉM WEBU: http://siander.cz

Můžete mi napsat na E-MAIL: siander@siander.cz

Počet návštěv podle TOP listu:

');
//-->